Cleo powraca z hitem “Za krokiem krok”. W klipie plejada gwiazd (WIDEO)

Teledysk został wystylizowany na telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się ze sobą swoimi umiejętnościami w dziedzinie podrywu.

Cleo powraca z hitem
fot. instagram.com/cleo_don

Cleo udostępniła w sieci nowy singiel zatytułowany “Za krokiem krok”, do którego powstał teledysk z udziałem innych artystów. Piosenkarka jako pierwsza w Polsce stworzyła teledysk we współpracy z aplikacją TikTok. Tak szalonego klipu artystki jeszcze nie widzieliście. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

“Za krokiem krok” to pierwszy singiel Cleo pochodzący z jej nowego niezależnego projektu, w którym wraca do swoich muzycznych korzeni. Całość muzycznie utrzymana będzie w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60-tych… – czytamy w oficjalnym komunikacie.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Cleo (35 l.) zaprosiła do udziału w teledysku masę znajomych – Qczaj, Dawid Kwiatkowski, Mamiko, Dharni, Paula Tumalę i całą plejadę ludzi ze Świata TikTok’a: Natalia Sisik, Jarosław Kostrzewa, Magic of Y, Kinga Sawczuk, Lena Kociszewska, Sabina Pawlik, Martyna Zbirańska, Magda Bereda, Izabela Zabielska, Filip Zabielski, Patryk Zapała, Daniel Xantos , Adam Żakiewicz, Radosław Kapias, Łukasz Górski… a rolę specjalną dostał manager piosenkarki.

Za krokiem krok – nowy klip

Teledysk ma spowodować uśmiech na twarzach ludzi i pokazać, że sama Cleo ma luz i dystans do samej siebie…i takimi ludźmi też chce się otaczać. Wokalistka po raz pierwszy zrealizowała teledysk od początku do końca – napisała scenariusz, wyprodukowała go, zajęła się „castingiem”, doborem garderoby… to najbardziej „jej” teledysk w całym dorobku.

Co ciekawe – ta piosenka nie pojawi się na jesiennej płycie, a dopiero na następnej. To pierwszy singiel zapowiadający płytę „old schoolową”, która bazować będzie na muzyce, na której Cleo się wychowywała. Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w 2016 roku album pt. “Bastet”. Płyta otrzymała tytuł platynowej, a promowały ją takie utwory, jak “Wolę być” i “N-O-C”.

Jak Wam się podoba kawałek?!

▸ Przeczytaj również: Myślałeś, że znasz Margaret? Poznaj Gaję!

Za krokiem krok
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie