MUZOTAKTNEWSYGwiazdyRoksana Węgiel wyznała prawdę o swoim związku!

Roksana Węgiel wyznała prawdę o swoim związku!
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Roksana Węgiel rozwija się w niesamowitym tempie jak na swój wiek. Zaczyna szturmem zdobywać świat muzyki. A jak wygląda jej życie prywatne?!

Roksana Węgiel (14 l.) od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana. Co jakiś dzieli się fotkami ze swoim chłopakiem na Instagramie. Jak sama przyznaje ten związek jest trudny, ponieważ jej chłopak pochodzi z Białorusi. Obydwoje mają jeszcze szkołę, dużo zajęć dodatkowych, a do tego wszystkiego dochodzą koncerty i wywiady. Taki związek naprawdę nie jest łatwy.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Kim jest chłopak Roksany Węgiel?!

Jej ukochany to Daniel Yastremski. Podobnie jak Roksana Węgiel zajmuje się śpiewaniem. Piosenkarka poznała swojego chłopaka podczas zwycięskiej Eurowizji Junior w 2018 roku w Mińsku.

Materiały promocyjne partnera

Daniel Yastremski to 15-letni białoruski artysta, który uczestniczył już w programach telewizyjnych, takich jak „Ukraine’s Got Talent ”, „Children’s New Wave” i „The Voice Kids”. W wieku sześciu lat Daniel rozpoczął naukę w szkole muzycznej w Mińsku. Tam zaczął uczyć się grać na pianinie. Jego nauczyciele natychmiast zauważyli jego talent wokalny i wkrótce Daniel stał się stałym uczestnikiem koncertów szkolnych jako solista chóru.

Niestety Roksana Węgiel i Daniel Yastremski nie mogą spędzać ze sobą tyle czasu, ile by tak naprawdę chcieli. Z uwagi na to, że Daniel mieszka na Białorusi, a Roksana w Polsce nie widują się zbyt często. Jak udaje im się utrzymywać związek na odległość? 

“Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu” – powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z Plotkiem.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior przyznaje, że z chłopakiem porozumiewa się tylko w języku angielskim. Za chwilę już wakacje, mamy nadzieję, że para zaplanowała dla siebie choć kilka dni, które wspólnie spędzą…

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

https://www.instagram.com/p/BsBHfgjhNbI/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/BsBIynWhVYD/?utm_source=ig_embed
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA