MUZOTAKTNEWSYGwiazdyArnold Schwarzenegger nagrał piosenkę motywacyjną

Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę motywacyjną
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Niemożliwe” – to słowo, które wydaje się być zabronione w szkole w austriackiej miejscowości Styria. Inaczej trudno byłoby wytłumaczyć, w jaki sposób Arnold Schwarzenegger z małej wioski Thal wygrał wielokrotnie konkurs Mr. Olympia, zdobył tytuł Mister Universe, zagrał Conana oraz T-800, a na końcu został gubernatorem stanu Kalifornia. Jedno jest pewne: bez względu na trudność postawionego zadania, Arnold zawsze sobie z nim radzi.

Już wkrótce Arnold Schwarzenegger do repertuaru kultowych powiedzeń „I’ll Be Back” czy „Hasta la vista, baby” będzie mógł dodać kolejne: „Pump It Up”. Tak brzmi tytuł piosenki motywacyjnej, którą gwiazdor nagrał z Andreasem Gabalierem, który pochodzi ze Styrii.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Piosenka niesie bardzo pozytywne przesłanie: uwierz w siebie, ciężko pracuj, odwdzięczaj się, a wtedy sukces będzie towarzyszył ci w życiu.

Materiały promocyjne partnera

Andreas Gabalier występował na największych arenach świata. Jego najnowszy album nosi tytuł „Vergiss Mein Nicht” („Nie zapomnij mnie”). „Pump It Up” powstało jako wynik spotkania Gabaliera i Schwarzeneggera, wieloletnich przyjaciół, w Los Angeles. To historia osoby, która daje motywację innym ludziom, a swoim życiorysem pokazuje, że słowo „niemożliwe” nie ma racji bytu. Pamiętaj, że twoim największym przeciwnikiem jesteś ty sam!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

Arnold Schwarzenegger – „Pump It Up”:

„Pump It Up
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA