YUNGBLUD: Nie warto się dostosowywać

Posłuchaj singla „Parents”.

YUNGBLUD: nie warto się dostosowywać
fot. materiały prasowe

YUNGBLUD prezentuje premierowy utwór zatytułowany „Parents” – pochwałę indywidualizmu. Możecie go posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Jak wyjaśnia YUNGBLUD: – Dzięki „Parents” chciałem uzmysłowić, że sami jesteśmy najlepszymi osobami do wydawania sądów na temat naszego zachowania. Nie warto dostosowywać się do opinii otoczenia, wizji osoby, jaką powinieneś być, bo wtedy zatracisz prawdziwe ja.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

YUNGBLUD napisał „Parents” wspólnie z Justinem Tranterem (Julia Michaels, Fall Out Boy) oraz producentami Zakkiem Cevrinim (Good Charlotte, Mayday Parade) i Chrisem Greattim (Grimes, Black Veil Brides). Cervini i Greatti odpowiedzialni są również za wspólny utwór YUNGBLUDA, Halsey i Travisa Barkera – „11 Minutes”. Ten kawałek zdążył zebrać już ponad 140 mln streamów.

W styczniu 2019 YUNGBLUD po raz pierwszy zagrał w Polsce. Artysta ponownie odwiedzi nasz kraj w listopadzie – zagra 5 listopada 2019 w Palladium. Jak informuje organizator, w sprzedaży pozostały ostatnie bilety na koncert.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

YUNGBLUD – Parents
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie