MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuAlbum „Rocketman: Music From The Motion Picture” już dostępny

Album „Rocketman: Music From The Motion Picture” już dostępny
A

22 premierowe kawałki.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ścieżka dźwiękowa do filmu „Rocketman” od dziś dostępna jest w sklepach i serwisach cyfrowych. Klasyczne hity Eltona Johna i Bernie’ego Taupina w nowych aranżacjach autorstwa Gilesa Martina wykonuje odtwórca tytułowej roli w filmie – Taron Egerton.

Rocketman: Najbardziej wyczekiwana ścieżka dźwiękowa tego roku już dostępna! Epicki musical „Rocketman” opowiadający o Eltonie Johnie trafi do polskich kin 7 czerwca 2019, ale już teraz można posłuchać wspaniałej muzyki z filmu. Producent i kompozytor Giles Martin przygotował nowe interpretacje ikonicznych hitów Eltona, dopasowując je do filmowej narracji. Taron Egerton, odtwórca roli kultowego wokalisty, daje popisowy występ.

REKLAMA

W dniu premiery „Rocketman: Music From The Motion Picture”, twórcy soundtracku udostępnili niepublikowane wcześniej nagranie z występów Eltona Johna na Dodger Stadium, które odbyły się jesienią 1975. Gwiazdor wystąpił dla ponad 110 tys. ludzi. Scenę tego występu Egerton odtworzył w „Rocketmanie”.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Materiały promocyjne partnera

Na ścieżkę dźwiękową trafiła także premierowa piosenka „(I’m Gonna) Love Me Again”, którą wspólnie wykonują Elton oraz Taron Egerton. Producentami utworu są Giles Martin oraz Greg Kurstin.

Na płycie „Rocketman: Music From The Motion Picture” usłyszymy m.in. „Saturday Night’s Alright for Fighting” w epickim zbiorowym wykonaniu czy „I Want Love” towarzyszące pewnemu poruszającemu momentowi w filmie.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

“Kluczowe było, aby muzyka, którą napisałem i nagrałem, była w filmie śpiewana przez Tarona. Chciałem, aby pokazał swoją interpretację mojej osoby w całości, nie tylko grą aktorską. Zostawiłem Tarona w rękach Gilesa Martina, któremu zaufałem w pełni, bo to świetny człowiek. Nie chciałem łypać na Tarona gdzieś z cienia, podglądając proces. Wiedziałem, że zrobią to co trzeba. Kiedy po raz pierwszy posłuchałem efektów ich pracy, byłem zachwycony. Odpowiednie ukazanie muzyki było niezbędne, aby ten film miał w ogóle rację bytu. Piosenki są jego integralną częścią” – mówi Elton John.

„Rocketman: Music From The Motion Picture”  lista utworów:

1. The Bitch Is Back (Introduction)
2. I Want Love
3. Saturday Night’s Alright (For Fighting)
4. Thank You For All Your Loving
5. Border Song
6. Rock & Roll Madonna – Interlude
7. Your Song
8. Amoreena
9. Crocodile Rock
10. Tiny Dancer
11. Take Me To The Pilot
12. Hercules
13. Don’t Go Breaking My Heart
14. Honky Cat
15. Pinball Wizard – Interlude
16. Rocket Man
17. Bennie an the Jets
18. Don’t Let The Sun Go Down – Interlude
19. Sorry Seems To Be The Hardest Word
20. Goodbye Yellow Brick Road
21. I’m Still Standing
22. (I’m Gonna) Love Me Again

Pierwszym przedsmakiem wydarzenia jest utwór „Rocket Man”, który zadebiutował w audycji Zane’a Loe’a World Record w Apple Beats 1. Oryginalnie utwór zadebiutował w 1972 roku.  

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA