Sting: Życie artysty w 17 piosenkach – sprawdź „My Songs”

Kompilacja największych hitów Stinga w nowych aranżacjach, dostosowanych do 2019 roku.

Sting
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Sting powraca. Od dziś w sklepach i serwisach cyfrowych dostępny jest album „My Songs”.

Jak mówi sam Sting: – „My Songs” to moje życie w piosenkach. Niektóre z nich skonstruowałem na nowo, w niektórych dokonałem nieznacznych poprawek, ale wszystkim nadałem nowoczesnego sznytu.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Utwory na „My Songs” zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne” oraz „Message In A Bottle”. Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Od założenia wspólnie z Stewartem Copelandem i Andym Summersem The Police w 1977 roku, Sting stał się jednym z najbardziej ikonicznych wykonawców na świecie. Sprzedał ponad 100 mln albumów na całym świecie, zdobył szereg prestiżowych wyróżnień (w tym 17 nagród Grammy) oraz uwielbienie rzeszy słuchaczy.

Sting nigdy nie spoczął na laurach i ciągle poszukuje nowych artystycznych wyzwań. Latem 2018, po wydaniu wspólnie z Shaggym albumu „44/876”, artyści ruszyli we wspólną trasę koncertową. Latem tego roku muzyk będzie promował solowe dokonania. W maju 2020 rozpocznie rezydencję w Las Vegas.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

Za produkcję „My Songs” odpowiadają Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, Robyn), Dave Audé (Bruno Mars, Selena Gomez) oraz Jerry Fuentes (The Last Bandoleros). Misem zajął się Robert Orton (Lana Del Rey, Mumford & Sons), a inżynierią – Tony Lake (Sting, Shaggy).

Sting – „My Songs” – lista utworów:

Brand New Day 
Desert Rose
If You Love Somebody Set Them Free
Every Breath You Take
Demolition Man
Can’t Stand Losing You
Fields of Gold
So Lonely
Shape of My Heart
Message in a Bottle
Fragile
Walking on the Moon
Englishman in New York
If I Ever Lose My Faith in You
Roxanne (Live)

„My Songs” – Deluxe edition zawiera dodatkowe utwory:

Synchronicity II (Live)
Next To You (Live)
Spirits In The Material World (Live)
Fragile (Live)
I Can’t Stop Thinking About You (Live) – Japan Exclusive
Desert Rose (Extended Version) – France Exclusive

If You Love Somebody Set Them Free
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie