Dawid Kwiatkowski: Nowy album wyprzedany w 10 minut!

Dawid Kwiatkowski: Nowy album wyprzedany w 10 minut!
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski zapowiada nowy krążek, którego oficjalna premiera już za tydzień! Preorder albumu „13 grzechów niczyich” został wyprzedany w 10 minut!

Podczas dzisiejszej transmisji live na instagramie Dawid Kwiatkowski zakomunikował rozpoczęcie swojej współpracy z Warner Music Poland i zapowiedział start przedsprzedaży nowej płyty, zaplanowany na dzisiejszą noc.

Jeden ze sklepów przedwcześnie uruchomił sprzedaż „13 grzechów niczyich”, co zostało błyskawicznie zauważone przez fanów artysty. Efektem tego jest wyprzedanie wszystkich dostępnych tam płyt w ciągu 10 minut. Zgodnie z planem w nocy z piątku na sobotę miała ruszyć dalsza część sprzedaży ściśle limitowanej wersji preorderowej nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

“Widzę wyniki sprzedaży. Dawno nie byłem tak szczęśliwy. Kocham Was i kocham życie. Dziękuję…” – napisał Dawid Kwiatkowski na Instagramie.

Nowy album ujrzy światło dzienne już 31 maja!

Piąty album wokalisty to pewnego rodzaju spowiedź, którą tworzył przez 2 lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Dawid Kwiatkowski zapowiada, że na krążku usłyszymy duety: Natalia Szroeder, Julia Wieniawa, BARON, Kubi Producent. Na albumie znajdzie się czternaście piosenek.

„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu, ani sztucznych uśmiechów” – podsumowuje wydanie Dawid Kwiatkowski.

Wersja preorderowa zawiera dodatkową kartę z podpisem artysty oraz zestaw naklejek. To duża gratka dla fanów gwiazdora.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

Do sieci trafił właśnie nowy singiel pt. “Mordo”. Dyskografię artysty zamyka album “Countdown” wydany w grudniu 2016 roku. W lutym 2019 roku do sieci trafił nowy teledysk do piosenki “Kochaj Mnie”. 

Dawid Kwiatkowski – Kochaj mnie
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie