Ariana Grande zadała SZOKUJĄCE pytanie! Fani nie dowierzają…

Ariana Grande zadała SZOKUJĄCE pytanie! Fani nie dowierzają...
fot. instagram.com/arianagrande

Ariana Grande w ostatnim czasie naprawdę nie zwalnia tempa! Artystka 17 sierpnia 2018 roku wydała krążek “Sweetener”, pół roku później, tj. 8 lutego 2019 roku nowy studyjny album “Thank U, Next”. Czy ostatni wpis Ariany oznacza kolejną muzyczną zapowiedź?!

Ariana Grande to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej single i teledyski biją rekordy popularności, a bilety na jej ostatnie koncerty sprzedają się jak “ciepłe bułeczki”. Jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się w Krakowie w ramach trasy “Sweetener World Tour” już 9 września został wyprzedany w kilka minut.

Amerykańska piosenkarka na początku maja br. poinformowała fanów, że w przerwie między koncertami wróciła do studia nagrań i pracuje nad nowymi piosenkami. “Uwielbiam tę piosenkę, którą stworzyliśmy zeszłej nocy” – napisała na Instagramie na początku maja Ariana Grande.

Piosenkarka dodała, że ​​chce wydać piosenkę tego lata, oznaczając w poście swojego menedżera Scootera Brauna i producentów Tommy’ego Browna i Bluebirda.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Tajemnicze pytanie Ariany Grande zwiastuje nowy materiał muzyczny?!

Ariana Grande w mediach społecznościowych zapytała fanów, czy w związku z tym, że piosenka pt. “7 rings” klasyfikuje się do 5x platyny (5,000,000 sprzedanych kopii) w Stanach Zjednoczonych, a singiel “thank u, next” do 6x platyny oraz kawałek zatytułowany “break up with your girlfriend” i album “thank u, next” do 2x platyny, może już wydawać nową muzykę. Fani na całym świecie nie dowierzają! W Polsce również fani są w szoku, co tym razem gwiazda planuje.

“Zawsze mówię, że zrobię sobie przerwę i nie będę tworzyć nowych piosenek, ale potem przypominam sobie, że właśnie to przynosi mojemu sercu i duszy tyle radości i koło zatacza krąg. Jestem taka szczęśliwa. Nie mam planów co do muzyki (cóż, nie na nowy album), ale zawsze ją tworzę i dziękuję za to Bogu. To mój sposób na życie” – zdradziła Ariana Grande w relacji na Instagramie.

A wy jak sądzicie?! Co tym razem pop gwiazda planuje?!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

7 rings
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie