Dawid Kwiatkowski, Julia Wieniawa i Baron na jednej płycie. Kto jeszcze?!

Dawid Kwiatkowski, Julia Wieniawa i Baron na jednej płycie. Kto jeszcze?!
fot. Instagram.com / @kwiatkowsky / alekbaron

Dawid Kwiatkowski powraca z nowym albumem po prawie 3 latach przerwy! W najbliższy piątek na rynku ukaże się nowy studyjny krążek Dawida, a na nim usłyszymy piosenki zarejestrowane z takimi gwiazdami jak: Natalia Szroeder, Julia Wieniawa i Baron.

Julia Wieniawa, Baron oraz Natalia Szroeder – to gwiazdy, które Dawid Kwiatkowski zaprosił do współpracy nowej płyty. Album zatytułowany “13 grzechów niczych” pojawi się w sklepach muzycznych i serwisach cyfrowych już 31 maja 2019 roku.

Moja muzyka dorasta, moja muzyka się rozwija i moja muzyka chce docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Czuję w kościach, że ten krok, który zrobiłem dziś, za chwile będzie oznaczał wielką podróż…” – zdradza Dawid Kwiatkowski.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Jego nowy materiał muzyczny powstawał przez dwa ostatnie lata. Album był produkowany nie tylko z muzykami z Polski, ale także pojawią się na nim kompozytorzy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. 23-letni piosenkarz podpisał kilka dni temu kontrakt muzyczny z polskim oddziałem największej wytwórni na świecie – Warner Music. Jak sam zapowiada, to nowy etap w jego siedmioletniej karierze.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

Dawid Kwiatkowski powraca z nowym albumem “13 grzechów niczych”

Na nowym krążku znajdzie się 14 piosenek. Każdy utwór jest inny, ale wyjątkowo prawdziwy. “Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu, ani sztucznych uśmiechów” – podsumowuje wydanie Dawid Kwiatkowski.

Julia Wieniawa, Baron, Natalia Szroeder oraz Kubi Producent – to ujawnione duety, które mogą okazać się niezłą gratką dla słuchaczy na nowej płycie. Do sieci trafił właśnie nowy singiel pt. “Mordo”, którego możecie posłuchać poniżej.

Czekacie na nowy krążek Dawida Kwiatkowskiego?!

Historia powstawania albumu utrwalona jest na dyktafonie artysty. Dawid Kwiatkowski nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały Mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem “ubierały” Jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. 

A tak prezentuje się okładka nowego albumu Dawida Kwiatkowskiego!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie