MUZOTAKTNEWSYHotPlotaAriana Grande śmieje się z figury woskowej. Jej komentarz zwala z nóg!

Ariana Grande śmieje się z figury woskowej. Jej komentarz zwala z nóg!
A

REKLAMA
REKLAMA

Nowa figurka woskowa Madame Tussauds Ariany Grande wywołała niezłą burzę w sieci. Fani są oburzeni i w większości komentują: „Kto to jest?”. A co na to Ariana Grande?! Jaki był jej komentarz, gdy zobaczyła figurę woskową w studiu Madame Tussauds?!

Ariana Grande wyśmiała nową postać gwiazdy pop, która będzie wystawiana w Londynie?! Chodzi o jej figurę woskową, którą będzie można oglądać w Londynie od piątku przez najbliższe pięć tygodni.

REKLAMA

Fani Ariany Grande są trochę zdezorientowani i oburzeni, co widać po komentarzach na Twitterze. W poniedziałek Madame Tussauds ujawniła, jak wygląda najnowsza figura woskowa amerykańskiej piosenkarki.

„Naprawdę nie wygląda na nią, ale w porządku” – napisał jeden z fanów na Twitterze w odpowiedzi na tweet Madame Tussauds, która zaprezentowała postać Grande.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Oprócz odsłonięcia figury woskowej Ariany Grande, muzeum napisało: „Wybraliśmy klasyczną Ari! Teraz mamy stylową podobiznę, którą możesz zobaczyć w Madame Tussauds, w Londynie od piątku przez 5 tygodni💁💕. ”

Wcześniej firma poprosiła na Twitterze fanów, aby pomogli ustalić i wybrać, jaki styl mają zastosować dla nowej figury woskowej, umożliwiając tym samym głosowanie między „Classic Ari”, „Sassy Ari” lub „Princess Ari”. Zwycięski styl „Classic Ari” prezentował rozpuszczone włosy upięte w kucyk, luźną bluzę i kozaki do kolan. Jak wygląda Ariana Grande wg. Madame Tussauds możecie zobaczyć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek na Ibizie! Kusi w stroju kąpielowym (FOTO)

Wielu fanów uważa, że Ariana Grande jako figura woskowa ma ostrzejsze rysy twarzy i za mocny makijaż.

Jeden z fanów poświęcił trochę czasu na stworzenie listy w stylu plusów i minusów, pisząc: „To nie jest… to”.

Ariana Grande skomentowała dwuznacznie figurę woskową: “chciałabym o tym pogadać”. Przyznacie chyba, że ten komentarz jest trochę złośliwy?! Wygląda na to, że figurka nie przypadła jej do gustu.

A Wam jak podoba się jej nowa figura woskowa, która ma przypominać Ari?! Przyznacie sami, że czegoś jej brakuje!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA