Iggy Azalea: nagie zdjęcia na stronach dla dorosłych?!

Iggy Azalea: nagie zdjęcia na stronach dla dorosłych?!
fot. materiały prasowe

Alex Hawkins, wiceprezes serwisu pornograficznego xHamster oświadczył, że będzie wspierać piosenkarkę. Iggy Azalea jest nadal wstrząśnięta wyciekiem nagich zdjęć do Internetu. Przypomnijmy, że sprawa dotyczy zdjęć topless, które podobno zostały skradzione z sesji zdjęciowej, która została zrobiona w 2016 roku dla magazynu GQ Australia.

Iggy Azalea (28 l.) jest kolejną gwiazdą, która padła ofiarą hakerów! Jej roznegliżowane zdjęcia wciąż mogą krążyć w Internecie, zwłaszcza na stronach dla dorosłych.

„Chociaż nie ma nic wstydliwego w odniesieniu do nagości, fotografii bez konsensusu lub wideo, jest to naruszenie praw Iggy” – mówi Hawkins o zdjęciach, które, jak twierdzi, nie będą publikowane na jego stronie dla dorosłych.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

„Podobnie jak w przeszłości w podobnych przypadkach, zwiększymy nasz tzw. patrol dla słów kluczowych wyszukiwanych na stronie. Także poprosimy naszą społeczność, aby powiadomiła nas, jeśli zauważy zdjęcia Iggy Azalei” – dodał właściciel strony dla dorosłych.

Nagie zdjęcia Iggy Azalei w sieci!

W weekend autorka hitu „Sally Walker” usunęła swoje profile w mediach społecznościowych. Następnie powróciła tylko na Twitterze, by wydać oświadczenie dotyczącego zdjęć i opisać swoje „zakłopotane” na temat całej sytuacji.

„W pełni zamierzam dowiedzieć się, skąd pochodzi wyciek i zażądać w związku z tym zarzutów karnych. Dla mnie jest ważne, aby ktoś był odpowiedzialny za swoje działania i sposób, w jaki wpływa na moje życie” – napisała Iggy Azalea.

Piosenkarka oświadczyła również, że zamierza dezaktywować swoje konta w mediach społecznościowych, ponieważ przechodzi teraz trudny okres. “Proszę, bądźcie dla siebie milsi” – dodała odnosząc się do komentarzy, jakie pojawiły się po wycieku zdjęć. Azalea omówiła wiele komentarzy, szczególnie od mężczyzn, którzy dzielili się swoimi myślami i fantazjami w odniesieniu do jej ciała.

„To jest jak bomba atomowa, która eksploduje i nie tylko niszczy cię emocjonalnie, ale pozostawia ścieżkę zniszczenia w twoim życiu osobistym, wpływając na twoje relacje i ludzi, którzy mają największe znaczenie” – dodała Iggy Azalea.

„Jestem zaskoczona i zła, że nie zostały natychmiast usunięte po wybraniu ostatecznych zdjęć” – dodała na koniec Iggy Azalea.

Przedstawiciele GQ komentują skandal!

Teraz sprawę nagich zdjęć Iggy Azalei skomentował też naczelny GQ, Michael Christensen.

“Byliśmy bardzo rozczarowani, gdy dowiedzieliśmy się, że zdjęcia z sesji fotograficznej z 2016 r., które nie zostały zatwierdzone lub przeznaczone do publikacji, zostały ukradzione fotografowi. Rozumiemy, że dochodzenie jest w toku i dołączamy do potępienia publikacji tych obrazów” – czytamy w oświadczeniu.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande śmieje się z figury woskowej. Jej komentarz zwala z nóg!

Iggy Azalea – Started

Piosenka “Started” zapowiada nowy album raperki zatytułowany “In My Defense”. Ciągle nie znamy daty premiery płyty. Od czasu wydania debiutanckiej płyty australijska raperka wiele razy zmieniła wytwórnię. Jest nadzieja, że tym razem w końcu uda się wydać płytę. 

Debiutancka płyta artystki, “The New Classic”, pochodzi z 2014 roku. W maju 2015 roku ukazał się wspólny numer Iggy i Britney Spears “Pretty Girls”. Na koncie ma też współpracę z Arianą Grande czy Jennifer Lopez.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie