Katy Perry ma stawiane bańki w kształcie serca (WIDEO)

Artystka zaprezentowała klip do piosenki "Never Really Over".

Nieco uduchowiona Katy Perry
fot. instagram.com/katyperry

Katy Perry prezentuje pierwszy od 2017 premierowy solowy singiel! W „Never Really Over” Katy zgłębia naturę związków. Wokalistka, która właśnie skończyła swój udział w programie “American Idol” (to już drugi sezon Katy Perry) zaprezentowała teledysk do kompozycji “Never Really Over”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

– Pracowałam nad tą piosenką, kiedy byłam w trasie, a naprawdę tego nie robię – mówi Katy Perry. – Gdy przyniosłam ją Zeddowi, szybki zrobił z niej cacko. Podoba mi się szczególnie tekst drugiej zwrotki, o tym, ze muszę iść na terapię, bo nie mogę nawet wejść do Internetu, nie sprawdzając twojego imienia.

Autorzy utworu to, poza Katy, Zedd, Dan Haywood, Leah Haywood, Dagny, Gino Barletta, Michelle Buzz, Jason Gill oraz Hayley Warner. Za produkcję odpowiadają Zedd oraz Dreamlab.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Katy Perry tak mówi o piosence: – Wszystkie nasze związki – począwszy od pierwszej miłości, poprzez rozczarowania, do wielkiego uczucia – tworzą części nas samych, dlatego żaden z nich tak naprawdę się nie kończy. Kiedy zaakceptujesz ciemne i jasne strony, możesz odkryć, że to mrok doprowadził cię do światła.

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Philippy Prince (St. Vincent, BANKS). Zdjęcia zrealizowano w okolicy Malibu.

Katy Perry debiutowała w Capitol Records albumem „One of the Boys” (2008).

Status globalnej supergwiazdy umocniła kolejnym wydawnictwem, „Teenage Dream” (2010). Stała się pierwszą – i do tej pory jedyną – wokalistką, która miała pięć singli z jednego albumu na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych utworów w USA. „PRISM” (2013) sprzedal się w nakładzie przekraczającym 12,5 mln jednostek. Single takie jak „Roar”, „Firework” czy „Dark Horse” pojedynczo przekroczyły liczbę 10 mln streamów i sprzedanych jednostek.

Dzięki temu Katy Perry stała się pierwszą artystką trzykrotnie wyróżnioną RIAA Digital Single Diamond Awards. „Witness” był trzecim albumem Katy, który zadebiutował na szczycie Billboard 200. Wydawnictwo ustanowiło rekord najlepszego tygodnia premierowego dla wokalistki w 2017 roku. „Witness” ma do tej pory 5 mln streamów oraz ponad 3 mln sprzedanych jednostek.

Po dekadzie w barwach Capitol, Katy Perry może poszczycić się 35 miliardami streamów oraz 45 mln sprzedanych jednostek albumów i 135 mln utworów.

Jest najpopularniejszą osobą na Twitterze i jako pierwsza uzyskała 100 mln obserwujących. Perry była także pierwszą wokalistką, której aż cztery teledyski przekroczyły miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” mają ponad miliard wyświetleń, a „Roar” i „Dark Horse” przekroczyły dwa miliardy odtworzeń. 

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Never Really Over
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie