MUZOTAKTNEWSYGwiazdyTove Lo rozpoczyna nowy rozdział za sprawą „Glad He’s Gone”

Tove Lo rozpoczyna nowy rozdział za sprawą „Glad He’s Gone”
T

REKLAMA
REKLAMA

Multi-platynowa, nominowana do Grammy artystka Tove Lo powraca z nowym singlem zapowiadającym kolejny album. Premierowy singiel nosi tytuł „Glad He’s Gone”.

„Glad He’s Gone” to inteligentny i zaraźliwy popowy kawałek, w którym Tove Lo jest jak zwykle zadziorna i dowcipna.

– Każdy z nas albo doświadczył pocieszania po rozstaniu albo pocieszał przyjaciela, który właśnie zakończył związek. Wszyscy wiemy jak dobrze jest mieć swojego ziomeczka do rozróby z powrotem, gdy w końcu rzucają tego idiotę! – przyznaje Tove Lo.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Urodzona w Sztokholmie artystka potwierdziła również, że niedługo odbędzie się premiera jej czwartego albumu studyjnego. „Sunshine Kitty”, nagrywane w Los Angeles i Sztokholmie, otwiera nowy rozdział w karierze Tove Lo.

Tytuł to, jak wyjaśnia wokalistka: – Gra słów odnosząca się do kobiecej siły, ale w pozytywny, radosny sposób. Wiąże się też z rysiem, który jest na okładce – to reprezentacja mojej osobowości oraz część mojej nowej muzyki. Urocza, ale robiąca głupie rzeczy, np. wdająca się w bójki albo upijająca się do nieprzytomności – tak brzmi ten album.

– Kiedy nagrywałam „Lady Wood”, byłam dość wystraszona. Rok wcześniej miałam operację strun głosowych. Śpiewam, odkąd skończyłam 14 lat. Zabieg przytrafił mi się w środku całego zamieszania i czułam, że będę musiała zaczynać od nowa. Cały czas wątpiłam w swój wokal. Zajęło mi dużo czasu, by znów poczuć się z nim komfortowo. Dodatkowo miałam złamane serce oraz musiałam zaadoptować się do życia na świeczniku z wiecznie zmieniającymi się ludźmi w moim otoczeniu. W końcu udało mi się dotrzeć do miejsca, gdzie czuję się w miarę komfortowo z całym dziwactwem tego świata. Wciąż jestem wrażliwa, ale nie wściekła. Dalej mam w sobie emocjonalną szczerość, ale jestem szczęśliwa – wyznaje Tove Lo.

„Glad He’s Gone” to utwór wyprodukowany prze Shellback i Struts. „Lepiej ci będzie bez nieg, cieszę się, że już go nie ma (…) Chodzi o przyjaźń i miłość” – śpiewa Tove Lo w kawałku. Artystka wyjaśnia: – Mówię to, co każda dziewczyna przechodząca przez rozstanie powinna usłyszeć. Po rozstaniu możesz przeżyć wiele wspaniałych, pełnych radości chwil.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande śmieje się z figury woskowej. Jej komentarz zwala z nóg!

Premiera „Sunshine Kitty” zaplanowana jest na 2019 rok. Szczegóły wkrótce.

Glad He’s Gone
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA