Roksana Węgiel zatrzymana przez policję tuż po koncercie! (WIDEO)

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję tuż po koncercie! (WIDEO)
fot. instagram.com/roxie_wegiel

W miniony weekend Roksana Węgiel zaśpiewała na Dniach Chrzanowa. Młoda artystka przyciągnęła ogromne tłumy na Plac Tysiąclecia w Chrzanowie. Niestety tuż po występie zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci została zatrzymana przez policję. Co się takiego stało. Przeczytajcie więcej na MUZOTAKT.pl

Jak poinformowała Roksana Węgiel na swoim Insta Story tuż po koncercie w Chrzanowie została zatrzymana przez policję. Wczoraj, tj. 2 czerwca młoda gwiazda wystąpiła na Dniach Chrzanowa, gdzie zaśpiewała między innymi swój eurowizyjny przebój “Anyone I Want To Be” czy ostatni popularny singiel zatytułowany “Lay Low”. Roxie porwała tłumy ludzi, w tym setki dzieci i młodzieży zgromadziły się pod sceną na Placu Tysiąclecia.

Tuż po wyjątkowym koncercie Roksana Węgiel odjechała czarnym BMW, ponieważ tego dnia miała zaplanowany drugi koncert w Lubartowie w ramach akcji “Dzień Dziecka z Fundacją Polsat”. Niestety Roxie przez kontrolę policyjną ku rozczarowaniu fanów nie dotarła.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Roksana Węgiel nie zdążyła na koncert w Lubartowie

Tysiące fanów czekało na zapowiadaną Roksanę Węgiel pod pałacem Sanguszków w Lubartowie. Niestety piosenkarka nie dojechała z powodu kontroli policyjnej jaka ją spotkała tuż po koncercie w Chrzanowie. Jak donoszą źródła dosłownie 300 metrów od sceny samochód, w którym przemieszczała się artystka na pobliskie lotnisko w Katowicach zostało zatrzymane do kontroli drogowej. Mimo wszelkich próśb Roksana Węgiel nie zdążyła na samolot z Katowic. Ze względu na brak dokumentów, policja opóźniła dalszą podróż piosenkarki na około pół godziny.

“Policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Prosiliśmy, by nas puścił, ale nie udało się. Mam nadzieję, że się nie gniewacie” – tłumaczyła fanom Roksana Węgiel na Instagramie.

I choć Roksana Węgiel spóźniła się na zaplanowany występ w Lubartowie i nie zaśpiewała na scenie, to nie zapomniała o swoich wiernych fanach. Wszystkich oczekujących na jej występ zaprosiła na rynek, gdzie przez ponad dwie godziny rozmawiała, śpiewała i rozdawała autografy oraz robiła zdjęcia. To jest prawdziwa gwiazda!

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber na randce z Hailey Bieber! Zachowanie piosenkarza szokuje! (WIDEO)

Roksana Węgiel podczas Dni Chrzanowa 2019

Na scenie w Lubartowie natomiast wystąpili: niekwestionowany król rock polo – Sławomir, Ewelina LisowskaCLEO, Feel, Michał SzpakZosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show Twoja twarz brzmi znajomo oraz zespół 4Dreamers, pierwszy polski boys band od czasów kultowego Just5, nominowany w tym roku do “Fryderyka” w kategorii Album Roku – Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie