Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019 (WIDEO)

Wielki koncert już w najbliższą niedzielę!

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019
fot. Tomek Kaminski

Już 9 czerwca w ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielki koncert „Gwiazdy dla Ziemi”. Muzyczne widowisko rozpocznie się o godzinie 20.05.

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019: Wystąpią w nim – Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos Stachursky. Koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

EARTH FESTIVAL to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy.

To okazja, by w ramach EARTH FESTIVAL nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy także z wielu okolicznych miast i ponad milion widzów przed telewizory.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber na randce z Hailey Bieber! Zachowanie piosenkarza szokuje! (WIDEO)

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019” – w niedzielę, 9 czerwca, o godz. 20:05 w Polsacie!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie