The Rolling Stones z koncertowym wydawnictwem „Bridges to Bremen”

„Bridges to Bremen” to koncert z ostatniej odnogi trasy promującej album „Bridges to Babylon” (1997).

The Rolling Stones przygotowali niezłą gratkę dla swoich fanów. Nowa kompilacja największych przebojów.
fot. Kevin Westenberg

The Rolling Stones prezentuje nowe wydawnictwo koncertowe – „Bridges to Bremen” – dostępne w formatach DVD, Blu-ray, cyfrowym, DVD + 2CD, Blu-ray + 2CD i 3LP. Premiera 21 czerwca 2019.

Przy okazji tego tournée The Rolling Stones po raz pierwszy mieli do dyspozycji na stałe scenę B. Muzycy umożliwili również fanom głosowanie na utwory, które powinny znaleźć się w setliście. W przypadku koncertu w Bremen było to „Memory Motel”.

Koncert otwierają „Satisfaction”, Mick Jagger w kanarkowej koszuli i szaliku oraz Keith w płaczu ze zwierzęcym printem. W chórkach do „Gimme Shelter” słyszymy Lisę Fisher, a „Saint of Me”, singiel promujący „Bridges to Babylon”, otrzymuje entuzjastyczną reakcję publiczności. Jak na standardy The Rolling Stones, koncert w Bremen był dość kameralny – legendę rocka oglądało 40 tysięcy osób. Wielkie show trwało 155 minut.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Materiał został zremasterowany z oryginalnych taśm – zarówno wideo, jak i dźwięk. Jako utwory dodatkowe na wydawnictwie zamieszczono cztery piosenki z występów Soldier Field w Chicago.

„Bridges to Bremen” ukazuje się niedługo po premierze „Honk”, kompilacji 36 największych przebojów zespołu The Rolling Stones, z okresu pomiędzy 1971 a 2016. Album ukazał się 19 kwietnia 2019. Wersja deluxe zawiera 10 koncertowych utworów. 

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber na randce z Hailey Bieber! Zachowanie piosenkarza szokuje! (WIDEO)

Bridges To Bremen
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie