Take That: Transmisja koncertu z 8 czerwca 2019 roku na wielkim ekranie Multikina

Take That: Greatest Hits – transmisja koncertu z 8 czerwca 2019 roku na wielkim ekranie Multikina
fot. materiały prasowe

Najwyższa pora na kinową imprezę w klimacie Take That! Gary, Mark i Howard zapraszają do obejrzenia najnowszego show grupy na wielkim ekranie Multikina – tylko jeden raz, 8 czerwca.

Po trzydziestu latach ekipa z Take That zgromadziła masę hitów i to właśnie największe przeboje są głównym elementem spektakularnej trasy z 2019 roku.

Ostatni koncert w Wielkiej Brytanii odbędzie się 8 czerwca, a wydarzenie to będzie transmitowane w kinach na całym na całym świecie. W Polsce show będzie można obejrzeć w sieci Multikino.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Usiądź przed wielkim ekranem i poczuj się jak widz koncertu w pierwszym rzędzie. Gary, Mark i Howard zaprezentują przekrój swojej kariery. Chłopaki wykonają nie tylko największe hity, ale i najnowsze przeboje z albumu „Oddysey”. Fani z pewnością pokochają to niesamowite wydarzenie oglądane na wielkim ekranie. Bądźcie gotowi na wspólne śpiewanie i układy choreograficzne – tej imprezy długo nie zapomnicie.

„Take That: Greatest Hits” – transmisję będzie można zobaczyć 8 czerwca 2019 roku o godz. 21.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów:

Warszawa: 29 zł
Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Wrocław: 27 zł
Zabrze: 25 zł

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie