Paris Jackson w ogniu krytyki. Padły mocne słowa!

Paris Jackson w ogniu krytyki! Padły mocne słowa
fot. instagram.com/parisjackson

Paris Jackson została mocno skrytykowana przez Internautów. Po niewinnym wpisie na Twitterze rozpętała się prawdziwa burza. Co takiego napisała córka Króla Popu?! Przeczytajcie więcej na MUZOTAKT.pl

Paris Jackson (21 l.) nie pierwszy raz jest tak mocno krytykowana. Z uwagi na jej dość luźny tryb życia, jaki zaczęła prowadzić kilka miesięcy temu, Internauci nie pozostawiają na niej suchej nitki. Co jakiś czas aktorka i modelka publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których nie brakuje alkoholu i marihuany. Za to drugie krytykowana jest najwięcej.

Tym razem było podobnie, gdy 21-letnia modelka i córka nieżyjącego już Michaela Jacksona podzieliła się dość niezwykłym przepisem na obiad.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Paris Jackson w ogniu krytyki!

“Robię grillowane kanapki ze spaghetti i serem mozzarellą. Bomba” – napisała na Twitterze Paris Jackson. Po tym wpisie rozpętała się burza. Internauci początkowo zaczęli się zastanawiać, skąd taki w ogóle pomysł na danie z makaronem. Jeden fan wprost zapytał modelkę, jak wpadła na ten przepis. Na co Paris odpowiedziała – „marihuana”.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję użytkowników, ruszyła lawina negatywnych komentarzy.

“Twój tata wstydziłby się za Ciebie. Degeneratka”, “Narkomanka”, “Jesteś ćpunką, zapewne bierzesz też metamfetaminę” – czytamy dalej w komentarzach. Paris Jackson szybko zaczęła bronić się pisząc, że używa marihuany jako „organicznej, leczniczej rośliny”.

“Ponieważ jest to naturalna roślina lecznicza z ziemskiej matki z dziesiątkami właściwości leczniczych, która jest legalna tam, gdzie mieszkam i pomaga cierpiącym ludziom na całym świecie = metamfetamina” – odpowiedziała Paris Jackson

„Zamiast przyjmować trujące uzależniające środki farmaceutyczne, ten niesamowity lek z ziemi został mi przepisany, aby pomóc w mojej depresji, lęku, ptsd i bezsenności” – kontynuowała celebrytka.

O problemach psychicznych Paris Jackson mówi się już od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że w marcu br. TMZ donosił o próbie samobójczej, choć sama później zaprzeczyła plotkom i rzekomo była hospitalizowana ze względu na depresję, z jaką się zmaga od kilku miesięcy. Warto dodać, że matka Jackson, Debbie Rowe potwierdziła, że w wieku 15 lat Paris próbowała popełnić samobójstwo. 

Kiedy inny użytkownik Twittera napisał, że „czuje się sto razy lepiej” od czasu, gdy przestał palić każdego dnia, Jackson wyjaśniła, że używa sporadycznie marihuany, tylko w razie potrzeby i powstrzymuje się podczas pracy lub prowadzenia samochodu.

„Robienie tego każdego dnia jest oczywistym problemem. Nie robię tego od razu, gdy się budzę, chyba że jest to rzadka okazja. Nie robię tego, kiedy pracuję i nie robię tego, gdy prowadzę. To lekarstwo dla mnie, a nie codzienność. Nawet jeśli nie jest uzależniające, brzmi to tak, jakbyś ją nadużywał ”- odpowiedziała Paris Jackson.

Myślicie, że Paris Jackson ma problem z marihuaną?!

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie