Nadia Konkol śpiewa “Chciałaby być młodą Dodą, ale kiepsko z jej urodą…”

Kylie Jenner to druga piosenka 9-letniej Nadii, która opowiada o problemach szkolnych.

Nadia Konkol jako Kylie Jenner
fot. instagram.com/nadia_konkol

Córka Angeliny i Adama Konkola, znanego kompozytora, założyciela zespołu Łzy wydała właśnie swój drugi singiel pt. “Kylie Jenner”. Posłuchajcie jak śpiewa Nadia Konkol na MUZOTAKT.pl

Nadia Konkol powraca z nowym singlem. Piosenka pt. “Kylie Jenner” jest w klimacie młodzieżowym, a tekst jest nawiązaniem do problemów szkolnych, z którymi spotykają się nastolatkowie.

Piosenka nawiązuję do tego, że nie ważne jest to, co posiadamy lecz ważne jest to jacy jesteśmy naprawdę i wcale nie musimy być idealni. Ważne żebyśmy byli szczęśliwi i abyśmy byli sobą i nie udawali kogoś kim nie jesteśmy. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Nadia Konkol jako Kylie Jenner

Piosenka wywołuje jak na razie wiele kontrowersji. Słuchacze zarzucają wokalistce, że jest za młoda, żeby śpiewać na takie tematy, jednak wielokrotnie sama Nadia Konkol podkreślała, że jest tak jakby dojrzalsza jak na swój wiek. Dziewczyna jak miała 4 lata zaczęła grać w szachy, regularnie uczestniczy w treningach, jeździ na turnieje szachowe. Jest podwójną Mistrzynią Śląska i zdobywczynią podium na dziesiątkach turniejów szachowych. Jest także Ambasadorem największej w Polsce platformy szachowej Chessgrow i uczy najmłodszych gry w szachy w filmach, które można znaleźć na YouTube.

“Kylie Jenner” jest jej pierwszym, wkraczającym w dorosłość utworem. Wcześniej Nadia nagrała singiel “Ręce do góry”, który skierowany był dla najmłodszego słuchacza. 

Moja muzyka będzie jeszcze przez długi czas dorastać ze mną, moimi emocjami, moimi przeżyciami, ale też buntem. To dopiero początek mojej muzycznej przygody, a mam Wam jeszcze wiele do przekazania” – tłumaczy Nadia Konkol.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Nadia Konkol – Kylie Jenner
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!