Sound’n’Grace w specjalnej wersji singla “Chcemy Więcej” (Live Session)

Do singla powstał nowy teledysk.

Sound'n'Grace w specjalnej wersji singla
fot. instagram.com/soundngrace

“Chcemy więcej” to wyjątkowa piosenka, dlatego zespół Sound’n’Grace postanowił na nowo ją zaaranżować i wykonać na żywo wraz z udziałem orkiestry oraz gościnnym występem ponad 100 osobowego chórów All That Sound i SouLadies.

Premiera “Chcemy więcej” odbyła się na kanale YouTube Sound’n’Grace oraz w aplikacji Tidal. Jest to kolejny utwór zaaranżowany na nowo z udziałem chóru i orkiestry. W kwietniu ukazało się już wykonanie piosenki “Dzieci Ziemi” (Live Session). 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

“Chcemy więcej” mówi o naszej codzienności o tym, że życie składa się z różnych kolorów i nie zawsze jest cukierkowo. Jednak kluczowe w tej piosence jest to, że uświadamia nam jaką mamy w sobie sile i ile potrafimy znieść.

To piosenka mówi o drodze, na której upadamy, napotykamy przeszkody, odbijamy się pod wiatr, a pomimo to cały czas znajdujemy siłę żeby się otrząsnąć i iść do przodu żeby żyć. Mówi o tym, że każda trudność w naszym życiu jest jak lekcja, która nas buduje i kształtuje, która nas popycha do przodu nawet jeśli czasem musimy się na chwile cofnąć. 

“Życzenia” to drugi album słynnego chóru, który ukazał się 17 listopada 2017 roku i został świetnie przyjęty przez słuchaczy, o czym świadczy tytuł najlepiej sprzedającej się polskiej płyty według zestawienia OLiS, uzyskany po zaledwie dwóch tygodniach od premiery krążka.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Sound’n’Grace – Chcemy więcej
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie