Kylie Minogue całuje Michaela Hutchence’a (WIDEO)

Kylie Minogue
Kylie Minogue fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się zwiastun filmu “Mystify”, którego bohaterem jest Michael Hutchence. W filmie zobaczymy między innymi Kylie Minogue.

Telewizja BBC Two przygotowała film dokumentalny o wokaliście INXS, w którym pojawią się niepokazywane wcześniej zdjęcia, a także wywiady z Kylie Minogue, Bono, członkami kapeli, rodzeństwem wokalisty (Rhett i Tina), macochą Susie i producentem Nickiem Launayem. Po raz pierwszy wywiadu na temat związku z Michaelem Hutchence’em udzieliła też była supermodelka, 50-letnia dziś, Helena Christensen.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Duńska modelka i aktorka wspomina związek z wokalistą jako “radosny, słodki, głęboki i emocjonalny”. Helena Christensen opowiedziała też o zachowaniu wokalisty po tym jak został zaatakowany przez taksówkarza. 

– Stracił wtedy przytomność, a krew lała mu się z ucha i ust – wspomina Helena Christensen. – Myślałam, że nie żyje. Gdy pojechaliśmy do szpitala i odzyskał przytomność zrobił się bardzo agresywny. Z powodu obrażeń stracił poczucie powonienia. Był bardzo nieszczęśliwy z tego powodu. Mówił, że nie będzie mógł nigdy poczuć zapachu swoich dzieci. 

Związek Heleny Christensen i Michaela Hutchence’a zakończył się w 1995 roku. Wokalista popełnił samobójstwo 22 listopada 1997 roku, mając 37 lat. 

Za reżyserię “Mystify” odpowiada Richard Lowenstein, który zrealizował kilka klipów INXS. Film trafi do wybranych kin dziś.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Mystify
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie