MUZOTAKTNEWSYMuzykaMadonna znów prowokuje! Zobacz teledysk „Dark Ballet” (WIDEO)

Madonna znów prowokuje! Zobacz teledysk „Dark Ballet” (WIDEO)
M

W sobotę Universal Music Polska zaprasza na platformę Madame ❌! Startujemy o 15:00 przy Metrze Świętokrzyska.

REKLAMA
REKLAMA

Madonna zaprezentowała ostatnią zapowiedź swojej najnowszej płyty „Madame X” – „Dark Ballet”. Niezwykle efektowny i poruszający klip, wyreżyserowany przez Emmanuela Adjei inspirowany jest historią Joanny d’Arc.

Tak o wideo wypowiada się Madonna: – Joanna d’Arc walczyła z Anglikami i wygrała. Francuzi jednak nie byli zadowoleni. Osądzili ją. Twierdzili, że jest mężczyzną, lesbijką, czarownicą, aż w końcu spalili ją na stosie, lecz ona pozostała nieustraszona. Podziwiam ją za to.

W rolę Joanny D’Arc wcielił(a) się Mykki Blanco – kobiece alter-ego rapera Michaela Davida Quattlebauma Jr., czołowego przedstawiciela nowojorskiej sceny queer-rapowej.

REKLAMA

Poprzednie single zapowiadające album „Madame X” to „Medellín” (featuring Maluma), „I Rise,” „Crave” (with Swae Lee) I „Future”, zrealizowane we współpracy z Quavo oraz Diplo.

▸ Przeczytaj również: Britney Spears wygina się do utworu Billie Eilish. To HIT Internetu! (WIDEO)

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje „Madame X”:

Madonna w wieku 60 lat wydała najbardziej naturalny, postępowy i oryginalny album od czasów „Confessions” – The Guardian ****

„Madame X” to najodważniejszy i najdziwniejszy album w karierze Madonny – The Times ****

Madonna lawiruje między popem, latino i muzyką klubową, skacze od spraw osobistych do politycznych, a wszystko złączone jest egzotycznym, świeżym nastrojem, który brzmi też dziwnie kameralnie, bo artystka odsłania na krążku kawałek swojej duszy. (…) Madonna zaryzykowała, a efektem jest jej najbardziej intrygujący album od dekady – The Times ****

Madonna znowu na szczycie, patrzy na nas z góry – Q ****

Mówcie, co chcecie o Madonnie, ale jedno jest pewne – ona nigdy nie nudzi. (…) Podobnie jak w 1998 z „Ray of Light”, Madonnastworzyła się na nowo – Sun *****

Najbardziej eksperymentalny album w jej karierze, a także zestaw prawdziwych bangerów – Daily Star

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Madame ❌ is a freedom fighter!

Od początków swojej kariery Madonna walczyła o równe prawa gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transpłciowych, stając się jedną z popkulturowych ikon LGBT. W tym roku Królowa Popu została Ambasadorką Stonewall i zapowiedziała swój występ na Paradzie Równości w Nowym Jorku. Madonnowego akcentu nie zabraknie także w Warszawie!

Dołącz do nas i paraduj przez Warszawę w rytm największych przebojów Królowej Popu! W sobotę Universal Music Polska zaprasza na platformę Madame ❌! Startujemy o 15:00 przy Metrze Świętokrzyska.

Dark Ballet / Madonna
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA