Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena zwala z nóg!
fot. instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus w związku z wydaniem nowej EP-ki “She Is Coming” wprowadziła do sprzedaży kilka nowych produktów, jak np. bluzy, koszulki, plakaty i w tym jej własne markowe prezerwatywy. Jedno opakowanie kosztuje 20 dolarów!

Na oficjalnej stronie Miley Cyrus pojawiły się w sprzedaży pojedynczo pakowane prezerwatywy, które kosztują 20 dolarów. Trzeba przyznać, że cena kosmiczna. Na czarnym opakowaniu widnieje napis “She Is Coming”, pod spodem na biało „1-833-SHE-IS-MC”. Numer telefonu znajduje się również na nowej koszulce i bluzie dostępnej w sprzedaży na jej stronie internetowej.

Co ciekawe, na jednej bluzie jest nadruk z napisem „Seks przez telefon to bezpieczny seks”. Warto dodać, że kupując jedną prezerwatywę Miley Cyrus mamy dostęp do bezpłatnego pobrania cyfrowej wersji EP-ki “She Is Coming”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Miley Cyrus powróciła w wielkim stylu!

Nowa EP-ka gwiazdy muzyki pop zawiera sześć kawałków. To pierwsza z trzech mini albumów, które finalnie stworzą jedną całość zatytułowaną „She Is: Miley Cyrus”. Polscy fani na żywo mogli przekonać się, jak brzmi nowy materiał piosenkarki. Jej koncert na Orange Warsaw Festival pozostanie na długo w pamięci.

I choć aktualnie artystka ma chwilę przerwy przed kolejnymi letnimi koncertami, to z wielkim przytupem zajęła się promocją nowego mini krążka. Jej nowe produkty dostępne w oficjalnym sklepie internetowym cieszą się dużą popularnością, także prezerwatywy.

“Już widzę, jak moi rodzice otwierają paczkę jak przyjdzie, a tam prezerwatywa Miley Cyrus”, “To będzie najdroższy stosunek świata”, “Czarna strona miłości haha” – piszą fani w mediach społecznościowych.

Co myślicie o takiej formie promocji płyty?!

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Oto szczegółowa lista piosenek na mini albumie Miley Cyrus pt. “She Is Coming”:

1. Mother’s Daughter
2. Unholy
3. D.R.E.A.M. featuring Ghostface Killah
4. Cattitude featuring RuPaul
5. Party Up the Street with Swae Lee & Mike WiLL Made-It
6. The Most

D.R.E.A.M. sequence
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!