Ed Sheeran: Ojciec zorganizował wystawę fotograficzną. Zobacz stare zdjęcia

Ed Sheeran: Ojciec zoragnizował wystawę fotograficzną. Zobacz stare zdjęcia
fot. instagram.com/teddysphotos

Ojciec piosenkarza przez wiele lat był kuratorem sztuki. Stąd pomysł, aby zorganizować wystawę fotograficzną syna. Chodzi o pokazanie drogi, jaką Ed Sheeran przeszedł do swojej kariery. Wystawa będzie dostępna od sierpnia 2019 roku do kwietnia 2020 roku.

Ed Sheeran (28 l.) opublikował na Instagramie zdjęcie z jednego ze swoich wczesnych występów w rodzinnym mieście. Na prowizorycznej scenie z tyłu ciężarówki z naczepą, piosenkarz ogłasza swój powrót do domu.

Zgodnie z jego postem, Ed Sheeran wróci do swojego rodzinnego domu, który znajduje się w Ipswich w Suffolk, pod koniec sierpnia br. Artysta chce zaznaczyć, że to „właściwy” program, ponieważ tam się wszystko rozpoczęło.

„Wracam do korzeni, pod koniec sierpnia zagram kilka koncertów w Ipswich, tam, gdzie miałem pierwsze występy w moim rodzinnym mieście” – wyznał wokalista hitu „Shape of You” obok zdjęcia, na którym miał zaledwie 15 lat.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Wystawa sztuki – Ed Sheeran: Made in Suffolk

Prócz koncertów, które odbędą się w rodzinnym mieście Ipswich, na miejscu odbędzie się także wyjątkowa wystawa fotograficzna, którą zorganizował ojciec piosenkarza. Jak zapewnia tata wokalisty, John Sheeran wybór miejsca nie jest przypadkowy, ma uświadomić jak ważne dla Eda jego korzenie.

„Mój tata znalazł mnóstwo zdjęć z moich wczesnych dni, pożyczyłem też mnóstwo rzeczy na wystawę, która potrwa 9 miesięcy w rezydencji Christchurch Mansion w Ipswich. Wystawa rozpocznie się 20 sierpnia i potrwa do wiosny 2020 roku. Przyjdź i zobacz” – zaprasza Ed Sheeran na Instagramie.

W rozmowie BBC ojciec Eda zaznaczył, że wystawa zatytułowana “Ed Sheeran: Mad in Suffolk” jest odbiciem miłości syna do jego rodzinnego miasta. „Ed ma głębokie uczucie do krajobrazu i mieszkańców tego miasta. Ta wystawa odzwierciedla to” – dodał John Sheeran.

Kto z Was się wybiera na wystawę fotograficzną Ed Sheerana?

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie