Sophie Turner odpowiedzialna za reaktywację Jonas Brothers?!

Sansa (Sophie Turner) chciała, by Justin Bieber zagrał w serialu Gra o tron
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Joe Jonas twierdzi, że to dzięki Sophie Turner bracia zeszli się i doszło do reaktywacji Jonas Brothers. Przeczytajcie więcej na MUZOTAKT.pl

Sophie Turner od dłuższego czasu bardzo zależało, by Jonas Brothers w końcu pogodzili się i reaktywowali zespół. Joe Jonas przyznał niedawno, że czuł się bardzo zraniony po rozpadzie Jonas Brothers. Wokalista miał nawet problemy, by grać numery swojej macierzystej kapeli podczas koncertów z DNCE. 

“Sophie ma znakomite relacje z braćmi” – mówi Joe Jonas. “To mnie zainspirowało do tego, by poukładać sobie sprawy z moją rodziną” – dodał muzyk. 

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez wystąpiła na scenie ze swoją córką. Co za głos! (WIDEO)

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli niedawno ślub w Las Vegas.

Nowożeńcy planują oficjalne wesele jeszcze tego lata, najprawdopodobniej w Europie. Ślub pary oznacza, że w tej chwili wszyscy trzej bracia Jonasowie zostali małżonkami. Danielle Deleasa wyszła za Kevina Jonasa w 2009, a Priyanka Chopra wzięła ślub z Nickiem Jonasem w 2018 roku.

Jonas Brothers to tytani muzyki pop. Wyprzedawali koncerty na trzech kontynentach. Sprzedali na całym świecie ponad 17 mln albumów, a liczba streamów katalogu przekroczyła miliard. Na koncie mają szereg prestiżowych wyróżnień, w tym nominację do Grammy. Nick, Joe i Kevin z powodzeniem prowadzili także kariery solowe, jednak to jako trio braci Jonas wzbudzają najwięcej emocji.

7 czerwca ukazał się nowy album Jonas Brothers, “Happiness Begins”.

„Happiness Begins” promowały utwory „Sucker” oraz „Cool”. Kolejnym singlem jest wakacyjny, przebojowy i taneczny „Only Human”. Premierze płyty towarzyszy także dokument o zespole przygotowany przez Amazon Studios, Philymack oraz Federal Films.

Sophie Turner można oglądać w kinach w filmie “X-Men: Mroczna Phoenix”.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie