Welshly Arms ponownie w Polsce (DATA, MIEJSCE)

Welshly Arms ponownie w Polsce (DATA, MIEJSCE)
fot. materiały prasowe

Autorzy hitów „Legendary”, „Sanctuary” i „Learn To Let Go” – Welshly Arms powracają do Polski.

Welshly Arms podbili serca słuchaczy za sprawą singla „Legendary”. Kawałka odsłuchano ponad 45 mln razy w samym Spotify. Piosenka pojawiła się w wielu reklamach, a także zapowiedziach filmów i seriali.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez wystąpiła na scenie ze swoją córką. Co za głos! (WIDEO)

Sześcioosobowy zespół z Cleveland świetnie łączy alternatywny i garażowy rock spod znaku The Black Keys czy Jacka White’a z brzmieniami bluesowymi oraz gospel. 8 czerwca 2018 ukazał się niezwykle ciepło przyjęty przez fanów i krytykę album „No Place Is Home”, który promuje singiel „Sanctuary”. Jednym z producentów utworu jest Jason DeZuzio, który wcześniej zrealizował m.in. „Thunder” Imagine Dragons.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Najnowszym utworem w dorobku Welshly Arms jest singiel „Learn To Let Go”. Zespół postanowił uzupełnić swoje charakterystyczne brzmienie o nowoczesną produkcję zainspirowaną brzmieniami urban. W piosence warto zwrócić uwagę na inspirujący tekst autorstwa Sama Getza.

Grupa Welshly Arms wystąpi 18 listopada 2019 w klubie Proxima w Warszawie. Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 14 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 12 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00.

Dołącz do oficjalnej strony wydarzenia!

Learn To Let Go
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie