Roksana Węgiel w nowej odsłonie! Co na to fani młodej gwiazdy? (WIDEO)

Roksana Węgiel w nowej odsłonie! Co na to fani młodej gwiazdy? (WIDEO)
fot. instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel w akustycznej wersji wielkiego przeboju zatytułowanego „Anyone I Want To Be”! Mini koncert odbył się podczas spotkania w stołecznej Galerii Młociny, na które fani Roxie przybyli tłumnie.

Roksana Węgiel (14 l.) zaskoczyła fanów podczas spotkania w Galerii Młociny! Każdy uczestnik mógł nie tylko posłuchać Roksany Węgiel na żywo, ale również zakupić płytę i gadżety w pop-up store. Dodatkowo można było zrobić selfie zdjęcie z wokalistką i zdobyć imienną dedykację na albumie. Piękna gratka dla fanów!

Dzięki Spotify Premium na miejscu pojawiła się specjalna też fotobudka, w której można było wykonać interaktywną pamiątkę ze spotkania. Pop-up store Roksany Węgiel w Galerii Młociny można było odwiedzać od 5 do 8 czerwca 2019.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak i Paulina Biernat są parą? INTYMNE zdjęcie wywołało plotki!

Roksana Węgiel – „Anyone I Want To Be” akustyczna wersja!

Podczas niezwykłego spotkania w stołecznej Galerii Młociny, Roksana Węgiel wykonała na żywo swój największy przebój. Piosenka została zaprezentowana w akustycznej odsłonie. Fani są zachwyceni!

“Niesamowita osoba z ogromnym talentem! Wieciej takuch filmow! Czekam na spotkanie w Zakopanem!”, “Kocham cię Roxie ❤️ ❤️ ❤️ jesteś najlepsza ❤️ najważniejsza idolkaa ♥️”, “Super! Roxie mam Twoją płytę i jest przepiękna. Czekam na kolejne płyty. Masz niesamowity talent do śpiewania. Kocham Cię. Pozdrawiam Cię serdecznie, Buziaki 😘😘😘”, “Tak śpiewasz aż mi ciarki po skurcze się pokazują 😍😍😍😍😍 megaśne!!!!! ❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍❤️ czy mogę serduszko? 🥺”, “Brak mi słów… głos Roksany jest jednym z najładniejszych na świecie (moim zdanie) ^ słucham Cię godzinami ♥” – piszą fani pod nagraniem.

A wam jak się podoba Roksana Węgiel w takiej magicznej odsłonie?

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Anyone I Want To Be / Roksana Węgiel

„Anyone I Want To Be” zapewniło Roksanie Węgiel historyczne, pierwsze dla Polski zwycięstwo w Eurowizji Junior 2018. Utwór trafił na debiutancki album artystki, „Roksana Węgiel”, którego premiera odbyła się 7 czerwca 2019.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie