The Chemical Brothers z nowym teledyskiem i reedycją albumu

Jak zwykle w przypadku TCB, teledysk zachwyca. Sprawdźcie!

The Chemical Brothers sprzedali na całym świecie ponad 12 mln albumów i 6 mln singli.
fot. Hamish Brown

The Chemical Brothers, po wydaniu świetnie przyjętego dziewiątego albumu studyjnego „No Geography”, ogłaszają nowy singiel „Eve Of Destruction” oraz pierwszą reedycję albumu „Surrender”, przygotowaną z okazji 20-lecia premiery.

„Eve Of Destruction” to pierwszy kawałek na „No Geography” oraz obowiązkowy punkt DJ setów The Chemical Brothers od dwóch lat.

W utworze słyszymy norweską wokalistkę Aurorę oraz japońskiego rapera Nene. Za klip do piosenki odpowiadają stali współpracownicy zespołu, Adam Smith i Marcys Lyall.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

The Chemical Brothers ogłosili także reedycję swojego trzeciego albumu, „Surrender”.

W tym roku przypada 20-lecie wydania płyty. Na wznowieniu, poza oryginalnym albumem, znajdziemy niewydane wcześniej „Secret Psychedelic Mixes”, jak również zestaw remiksów z tamtego okresu i odnowione cyfrowo teledyski, jak również film z koncertu z Glastonbury w 2000 (uważany wciąż za rekordowy pod względem frekwencji na Pyramid Stage).

„Surrender” ukaże się w formatach 4 LP 12’’, 3CD/1DVD, a w limitowanym nakładzie również „Electronic Battle Weapon 3 & 4” na kolorowym winylu 10’’. Szczegóły dotyczące formatów wkrótce.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Eve Of Destruction
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie