Miłosne wyznanie Jillian Banks

BANKS napisała utwór wspólnie z Buddym Rossem
fot. materiały prasowe

Banks zaprezentowała numer “Look What You’re Doing to Me”. Banks przy oakzji ujawniła szczegóły trzeciej płyty. Krążek „III” trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 12 lipca 2019. Po pierwszym singlu „Gimme”, artystka udostępniła nowy utwór – „Look What You’re Doing To Me” ft. Francis and the Lights.

“Look What You’re Doing to Me” zapowiada nowy album Banks zatytułowany “III”. W kompozycji udziela się Francis and the Lights. Płyta ukaże się 12 lipca. Za produkcję utworu odpowiadają BANKS, BJ Burton (Bon Iver) oraz Francis and the Lights (muzyczny projekt Francisa Farewell Starline’a, który znany jest m.in. ze współpracy z Kanye Westem czy Chance the Rapper).

“Piosenka opowiada o miłości” – mówi Banks. “O zakochiwaniu się i jak czujesz się, kiedy jesteś z tego powodu na haju. Ekscytacja, strach, podniecenie, wszystkie te dobre rzeczy pomiędzy” – dodaje artystka.  

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

Jillian Banks, jak naprawdę nazywa się artystka, zadebiutowała krążkiem “Goddess” w 2014 roku. Jej druga płyta, “The Altar”, miała premierę we wrześniu 2016 roku. Wokalistka proponuje mieszankę alternatywnego R&B i popu z elektronicznymi elementami. 

Życie niesie ze sobą wiele skrajności – co świetnie było słychać na poprzednich albumach artystki, „Goddess” i „The Altar”. Pomiędzy milowymi wydarzeniami dzieje się jednak bardzo wiele – i taką historię słyszymy na „III”. To najbardziej zniuansowane wydawnictwo w dotychczasowej karierze BANKS. Jak mówi sama wokalistka: – Płyta jest odą do podróży, którą przebyłam. Dokumentuje postępy w myśleniu o sobie samej, o akceptacji, umiejętności odpuszczania, wybaczania i zdolności do prawdziwej miłości. Kiedy zorientowałam się, że życie nie jest wyłącznie czarne lub białe, było to dość bolesne. Romantyzm prowadzi do często intensywnych konfrontacji z rzeczywistością, ale w konsekwencji do mądrości, która z kolei może zaowocować głębszą empatią i czystszą miłością. „III” jest zapisem takiego cyklu.

BANKS zgromadziła do tej pory 1,2 miliarda streamów, w tym 600 mln w samych Stanach.

Po wydaniu debiutanckiego „Goddess” (2014), stała się najczęściej opisywaną artystką na muzycznych blogach. „The Altar” (2016) debiutował w Top 10 w ponad 30 krajach na iTunes. BANKS występowała w takich programach jak „Jimmy Kimmel Live!”, „Late Night with Seth Meyers” i „Late Show with David Letterman”. Jej utwory można było usłyszeć w licznych filmach i serialach.

Pierwszym singlem promującym „III” jest utwór „Gimme”, który zdążył zgromadzić już 10 mln streamów. Pełna lista utworów poniżej.

Banks „III” – lista utworów:


1. Till Now 
2. Gimme 
3. Contaminated
4. Stroke
5. Godless
6. Sawzall
7. Look What You’re Doing To Me ft. Francis and the Lights
8. Hawaiian Mazes
9. Alaska
10. Propaganda
11. The Fall
12. Made of Water
13. What About Love 

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Look What You’re Doing To Me / Banks
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie