Selena Gomez nie ma aplikacji Instagrama w swoim telefonie!

Selena Gomez nie ma aplikacji Instagrama w swoim telefonie!
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez chociaż jest Królową Instagrama i obserwuje ją blisko 152 milionów Internautów, to gwiazda muzyki pop na swoim prywatnym telefonie nie ma zainstalowanej aplikacji Instagram. Wcześniej gwiazda mówiła o tym, dlaczego „robienie przerw” w mediach społecznościowych jest ważne dla zdrowia psychicznego. Więcej na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez w ostatnim czasie odwiedza sporo telewizji, by promować film “Truposze nie umierają”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Wokalistka pojawiła się wczoraj między innymi w programie “Live With Kelly and Ryan”, gdzie przyznała się, że nie ma na swoim telefonie Instagrama. 

Rozmawiając z Kelly Ripą i Ryanem Seacrestem na żywo, gwiazda pop ujawniła, że ​​trzyma swoje konto na Instagramie na cudzym telefonie i loguje się tylko okresowo.

Selena Gomez Instagram

“Przyzwyczaiłam się, ale myślę, że stało się to naprawdę niezdrowe. Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym także dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze” – mówi Selena Gomez.

“Przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu” – dodała piosenkarka. 

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

W maju Selena Gomez wyznała, że ​​media społecznościowe stanowią zagrożenie dla jej pokolenia.

„Myślę, że nasz świat przechodzi bardzo trudny okres. Powiedziałbym, że dla mojego pokolenia media społecznościowe są naprawdę straszne ”- powiedziała na 72. Festiwalu Filmowym w Cannes.

„Zauważyłam sama, że wpadam w depresję, patrząc na tych ludzi, którzy wyglądają tak pięknie i są tacy niesamowici. To po prostu bardzo mnie przygnębiało” – dodała.

„Robienie przerw jest naprawdę bardzo ważne. Po prostu wiem, że większość z nich nie jest prawdziwa. I nie mogę tego mówić, bo nie chcę być niegrzeczna, ale pod wieloma względami jest to bardzo nierealistyczne” – tłumaczyła Selena Gomez.

Selena Gomez podczas premiery filmu “Truposze nie umierają” Jima Jarmuscha została zapytana o nową płytę. – W końcu udało się nagrać – odpowiedziała Amerykanka.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

Live With Kelly and Ryan

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku. 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie