MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyPezet zapowiada Muzykę Współczesną!

Pezet zapowiada Muzykę Współczesną!
P

Nowy teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka zapowiada nowy krążek!

REKLAMA
REKLAMA

Po 7 latach od premiery ostatniej płyty Pezet – jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – ogłasza premierę nowego albumu „Muzyka Współczesna”. Płyta na sklepowych półkach pojawi się 27 września, a już dziś można zamówić limitowany preorder i obejrzeć teledysk do najnowszego singla „Obrazy Pollocka”.

Pezet powraca! „Dla mnie to numer trochę o przemijaniu, odnoszący się do różnych moich relacji, jak również do relacji i sytuacji znanych mi osób dorosłych, moich rówieśników. Często są to relacje nie do końca udane, czasy się zmieniły, trochę na dobre, trochę na złe. Wszyscy jesteśmy wciąż trochę pogubieni. Piosenka jednak nie opowiada tylko o smutku, nie mówi też po prostu o miłości” – mówi Pezet.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

„Utwór wyprodukował Auer – myślę, że brzmi to zajebiście i trochę niespodziewanie. Czerpiemy nadal z oldschoolu, brzmienia lat 90-tych się wkradają, ale też nawiązuje do deep house czy techno” – dodaje Pezet.

„Muzyka Współczesna” to album po prostu o życiu. Tak jak „Muzyka Klasyczna” czy „Muzyka Poważna”, tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej.

REKLAMA

Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne, jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie. Znajdzie się jednak i 90 BPM i miejsce dla dj’a.

Limitowaną wersję deluxe można zamówić na stronie www.pezet81.pl

Pezet „Muzyka Współczesna” Deluxe zawiera:
– dodatkowe utwory
film dokumentalny o powstawaniu albumu
– przypinki i naklejki

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

Obrazy Pollocka
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA