Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce

Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce
fot. materiały prasowe

Dermot Kennedy zagra 11 listopada w warszawskiej Stodole.

Dermot Kennedy zaprezentował dziś singel “Outnumbered” i ujawnił datę premiery swojego debiutanckiego albumu “Without Fear” (27 września) oraz daty europejskiej trasy koncertowej, która uwzględnia również jego pierwszy występ w Polsce.

– Najnowszy singel jest próbą pocieszenia każdego, kto czuje się przytłoczony. Przypomnienie, że piękno można znaleźć bez względu na to, jak ciemna może wydawać się noc – mówi Dermot Kennedy. – Mam nadzieję, że singel stanie się źródłem pewności dla każdego, kto przeżywa trudne czasy. Świadomością, że wszystko będzie lepiej i że ciężkie czasy staną się przeszłością.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Wyprzedane koncerty na całym świecie, imponujące statystyki w serwisach streamingowych i ponad 47 milionów wyświetleń pod teledyskami na swoim kanale na YouTube – a to wszystko przed wydaniem debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu. Rok 2019 zdecydowanie będzie należał do Dermota Kennedy’ego.

Niedawno Dermot Kennedy pojawił się w programach „The Late Show with Stephen Colbert” oraz „The Ellen Show”, gdzie zachwycił wykonaniem swojego wielkiego hitu „Power Over Me”. Artysta zdążył zgromadzić ponad 600 mln streamów na całym świecie, a w samym Spotify cieszy się liczbą ponad 6 mln słuchaczy miesięcznie.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie