MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuMadonna: „Madame X” – najnowszy album już dostępny (POSŁUCHAJ)

Madonna: „Madame X” – najnowszy album już dostępny (POSŁUCHAJ)
M

Królowa Popu w nowym wydaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Madonna powraca po latach! Na ten dzień czekały miliony fanów muzyki z całego świata. „Madame X”, czternasty album w dorobku aartystki, jest już dostępny w sklepach oraz serwisach cyfrowych.

Madonna nowy materiał nagrywała przez osiemnaście miesięcy, między innymi w Lizbonie, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Piosenki na album zostały nagrane w językach: angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zainspirowany życiem w Lizbonie, stolicy Portugalii, album jest kolekcją 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację Madonny z muzyką latynoską oraz wpływami kulturowymi z całego świata.

Na płycie artystka śpiewa po angielsku, portugalsku i hiszpańsku. Za produkcję krążka odpowiadają Mirwaisem Ahmadzaï, który współprodukował wcześniejsze albumy Madonny: Music (2000), American Life (2003) i Confessions on a Dance Floor (2005), a także Mike Dean i Diplo, z którymi piosenkarka pracowała nad poprzednią płytą, Rebel Heart (2015).

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Madonna będzie promowała swój najnowszy album serią kameralnych koncertów w wyjątkowych miejscach.

„Madame X Tour” rozpocznie się 12 września w Nowym Jorku. Artystka może poszczycić się najbardziej dochodową trasą wśród wokalistek – „Sticky & Sweet Tour” (2008-2009) przyniosło zarobek w wysokości 408 mln dolarów.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA