Guns N’ Roses nie tak szybko z nowym materiałem

Guns N' Roses Guns N' Roses parking
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Slash potwierdził, że zespół Guns N’ Roses pracuje nad nowym materiałem. Nie znaczy to wcale jednak, że muzykę usłyszymy już wkrótce. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

– Mamy wokale, nad którymi Axl pracuje już od jakiegoś czasu – zdradził gitarzysta Guns N’ Roses. – Być może starczy tego na album. Ale tak naprawdę dopiero się za to zabieramy, ja, Duff i tak dalej. Ciężko coś więcej powiedzieć. Musimy się na tym skoncentrować. 

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Minęło ponad 10 lat odkąd usłyszeliśmy nową muzykę Guns N’ Roses w postaci album “Chinese Democracy” z 2008 roku. Niedawno wokalista zespołu Axl Rose wydał utwór “Rock The Rock” z animacji “Zwariowane melodie”. 

Ostatnie wydawnictwo Slasha to “Living The Dream” z września 2018 roku. W lutym muzyk nagrał w Łodzi teledysk do utworu “Call Of The Wild”, który pochodzi z krążka. 

Guns N’ Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to “Sweet Child o’ Mine”, “You Could Be Mine”, “Paradise City” czy “November Rain”. Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

It’s So Easy
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie