Pectus i Kasia Popowska w piosence “Najlepiej być w podróży”

Singiel zapowiada nowy krążek Pectus.

Pectus i Kasia Popowska w piosence
fot. pectus.com.pl

„Najlepiej być w podróży” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album z premierowymi utworami zespołu Pectus. Ta jubileuszowa płyta, z gośćmi specjalnymi, zostanie wydana z końcem tego roku z okazji przypadającego w 2020 roku 15-lecia zespołu. W zapowiadającej wydawnictwo piosence „Najlepiej być w podróży”, w duecie z wokalistą zaśpiewała Kasia Popowska. 

Zespół Pectus i Kasia Popowska połączyli siły. Efektem ich współpracy jest singiel zatytułowany “Najlepiej być w podróży”.

Tak o pierwszym singlu mówi Tomek Szczepanik, wokalista i lider zespołu Pectus:

„Najlepiej być w podróży” to pierwsza piosenka z jubileuszowego albumu, który napisałem w drodze na Teneryfę. Ponadczasowy tekst Wojciecha Młynarskiego, o poszukiwaniu lepszego, dodaje skrzydeł. Natomiast głos Kasi Popowskiej pięknie oddaje zwiewność kompozycji. Myślę, że ta piosenka jest tak naprawdę pytaniem do słuchacza czy „Najlepiej jest w podróży”. Czy, gdy już odnajdziemy sens, potrafimy go docenić?

▸ Przeczytaj również: Pezet zapowiada Muzykę Współczesną!

Wszystkie znajdujące się na płycie piosenki powstały do tekstów Wojciecha Młynarskiego. Zostały znalezione w archiwach, muzeach. Są absolutnie ponadczasowe, świetnie wkomponowują się we współczesne aranżacje i mimo upływu lat teksty brzmią bardzo aktualnie.

Wśród gości na płycie znajdą się m.in. Kayah, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Małgorzata Ostrowska.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift ogłasza nowy album „Lover”! (DATA, OKŁADKA)

Posłuchaj singla Pectus z gościnnym udziałem Kasi Popowskiej:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie