MUZOTAKTTeledyskiTove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)
T

Teledysk spokojnie mógłby posłużyć za skecz w programie „Saturday Night Live”.

REKLAMA
REKLAMA

Nominowana do Grammy Tove Lo zaprezentowała klip do najnowszego singla „Glad He’s Gone”. Oglądając ten teledysk, nie sposób się nie uśmiechnąć.

W klipie Tove Lo pokazuje, jak wiele jest w stanie znieść i przejść (dosłownie!), by pomóc najlepszej przyjaciółce w obliczu poważnego kryzysu.

Za reżyserię wideo odpowiadają Vania Heymann i Gal Muggia, a zdjęcia powstały w Kijowie.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel w nowej odsłonie! Co na to fani młodej gwiazdy? (WIDEO)

Jak przyznaje sama Tove Lo:

„To prawdopodobnie najlepszy teledysk w mojej dotychczasowej karierze. Świetnie oddaje treść piosenki, a jednocześnie wygląda jak najdziwniejszy film akcji w miniaturze. Vania i Muggia mieli fantastyczny pomysł, świetnie mi się z nimi pracowało. Cztery dni i noc zdjęciowa w Kijowie były bardzo intensywne, ale z najlepszą ekipą na świecie. Podczas realizacji klipu zorientowałam się, że kocham aktorstwo… Oraz że jestem naprawdę oddaną przyjaciółką, haha!” – mówi Tove Lo.

„Glad He’s Gone” to zapowiedź czwartego długogrającego albumu Tove Lo, „Sunshine Kitty”. – Każdy z nas albo doświadczył pocieszania po rozstaniu albo pocieszał przyjaciela, który właśnie zakończył związek. Wszyscy wiemy jak dobrze jest mieć swojego ziomeczka do rozróby z powrotem, gdy w końcu rzucają tego idiotę! – tak artystka opowiada o utworze.

„Sunshine Kitty”, nagrywane w Los Angeles i Sztokholmie, otwiera nowy rozdział w karierze Tove Lo. Tytuł to, jak wyjaśnia wokalistka: – Gra słów odnosząca się do kobiecej siły, ale w pozytywny, radosny sposób. Wiąże się też z rysiem, który jest na okładce – to reprezentacja mojej osobowości oraz część mojej nowej muzyki. Urocza, ale robiąca głupie rzeczy, np. wdająca się w bójki albo upijająca się do nieprzytomności – tak brzmi ten album.

„Glad He’s Gone” to utwór wyprodukowany prze Shellback i Struts. „Lepiej ci będzie bez nieg, cieszę się, że już go nie ma (…) Chodzi o przyjaźń i miłość” – śpiewa Tove Lo w kawałku. Artystka wyjaśnia: – Mówię to, co każda dziewczyna przechodząca przez rozstanie powinna usłyszeć. Po rozstaniu możesz przeżyć wiele wspaniałych, pełnych radości chwil.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Singiel zbiera bardzo pochlebne recenzje w mediach:

Kawałek na pożegnanie ze świetnym twistem – Rolling Stone

Tove Lo zawsze słynęła z surowej szczerości dotyczącej trudniejszych zagadnień związanych z wczesnymi etapami dorosłości, od dzikich imprez do seksualnego wyzwolenia. Teraz artystka używa tej szczerości w słodszy, pełen współczucia sposób. Wypada świetnie!  TIME Magazine

Tove okazuje się świetnym wsparciem, jakiego wszyscy potrzebujemy w podobnych sytuacjach – PAPER Magazine

Hipnotycznie zaraźliwe – NPR

Odświeżające „Glad He’s Gone” postawi was na nogi i zaprowadzi prosto na parkiet –The FADER

Inteligentny kawałek pełen mądrości, ale Tove Lo nie traci w nim nic ze swojej zadziorności, za którą tak bardzo ją uwielbiamy – Billboard

Tove Lo – Glad He’s Gone
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA