Robyn z klipem do „Ever Again”

W „Ever Again” wokalistka prezentuje siłę zmysłowości, troski o samego siebie oraz ludzkiego dotyku.

Robyn ogłosiła szczegóły albumu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Robyn, statyw z mikrofonem oraz krajobraz, który wokalistka opisuje jako „marzycielskie miejskie z bliżej nieokreśloną lokalizacją, gdzieś w mojej nieprzytomności” – tak wygląda najnowszy klip gwiazdy tegorocznego Open’er Festivalu.

Robyn ma na sobie strój Louis Vuitton zaprojektowany przez Nicholasa Ghesquierre’a specjalnie na potrzeby teledysku. Zapraszamy do oglądania!

Artystka pracowała nad klipem z reżyserem Colinem Solalem Cardo oraz wieloletnią współpracowniczką, choreografką Marią „Decidą” Wahlberg.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel w nowej odsłonie! Co na to fani młodej gwiazdy? (WIDEO)

Robyn już wkrótce zaprezentuje się w Polsce na żywo. Artystka wystąpi 3 lipca na Open’er Festivalu w Gdyni.

Perfekcyjny dance pop – The Guardian
Patronka tancerzy ze złamanym sercem – The Telegraph
Jedna z największych – Evening Standard

Najnowsza płyta Robyn, „Honey”, była jednym z najlepiej ocenianych przez krytyków muzycznych albumem 2018 roku. Krążek znalazł się na 2. miejscu zestawienia najlepszych albumów w „The Guardian” i „Dazed”, jak również trafił do top 10 w Pitchforku, „Q”, „Clash”, Refinery29 i Noisey.

Robyn w trakcie trwającej już 23 lata kariery podbiła serca słuchaczy oraz listy przebojów takimi klasykami jak „Dancing On My Own”, „Call Your Girlfriend”, „Hang With Me” czy „With Every Heartbeat”. Artystka ma pięć nominacji do Grammy oraz cztery single w top 10 najpopularniejszych utworów w Wielkiej Brytanii.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Ever Again / Robyn
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!