Anitta i Major Lazer mają gorącą piosenkę jak polskie lato!

Anitta i Major Lazer mają gorącą piosenkę jak polskie lato!
fot. materiały prasowe

Anitta i Major Lazer opublikowali klip do piosenki zatytułowanej “Make It Hot”. Możecie go obejrzeć poniżej na MUZOTAKT.pl

Anitta i Major Lazer połączyli siły. Za kolorowy klip, pełen gorących pań z Anittą na czele odpowiada Jovan Todorovic. Wcześniej wspólna kompozycja “Sua Cara” pojawiła się na płycie “Essentials” z 2018 roku. 

▸ Przeczytaj również: Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

Zmysłowy wokal Anitty idealnie komponuje się ze słonecznymi, pełnymi kolorów bitami Major Lazer, mocno zainspirowanymi muzyką dancehall. „Make It Hot” to kawałek, który powstał w ramach partnerstwa Diplo i Walshly Fire z marką Bacardi. Do utworu nagrano teledysk. Premiera wkrótce!

– Bacardi znalazło dobry sposób na szczere wpisanie się w kulturę muzyki – Diplo wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na współpracę z tym brandem.

Anitta dodaje: – Pracowałam z Major Lazer już wcześniej, więc przy „Make It Hot” poczułam, jakbym spotkała moją rodzinę po dłuższej przerwie. Połączenie kreatywnych umysłów i pysznych koktajli z Bacardi spowodowało, że byliśmy skazani na stworzenie kawałka, który nakręci każdą imprezę i na długo zostanie w waszej pamięci.

Czwarta płyta Major Lazer powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Anitta ostatni album “Kisses” wydała w kwietniu 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Make It Hot
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie