Dzisiaj premierę miała nowa wersja znanego już utworu „Over And Over Again” Nathana Sykesa. W odświeżonym wydaniu piosenki gościnnie wystąpiła Ariana Grande. Posłuchajcie!

Ariana Grande nagrała z byłym chłopakiem Nathanem Sykes nowy singiel. Przypomnijmy, że Nathan i Ariana zaczęli spotykać się we wrześniu 2013 roku. Ich romans zaczął się na planie wspólnego teledysku do kawałka „Almost Is Never Enough”. Wygląda jednak na to, że uczucie, które ich połączyło, nie było wystarczająco silne, by przetrwać. Dziś powracają razem jako przyjaciele w nowym utworze.

Przypominamy, że utwór „Over And Over Again” Nathana Sykesa to singiel wydany 28 października 2015 roku.

Wokalista był znany dotychczas z występów w brytyjskim boysbandzie The Wanted. Niedawno 22-letni wokalista rozpoczął karierę solową.

Ariana Grande wsparła Sykesa w początkach jego kariery solowej i zaśpiewała w odświeżonej wersji utworu „Over And Over Again”. Premierę ich duetu zapowiedziała już kilka dni temu na swoim Instagramie.

Podobnie jak wcześniejsza wersja „Over And Over Again” Nathana Sykesa, tak i duet z Arianą zostanie wydany jako singiel.

Sykes i Grande mają już za sobą jedną współpracę – dwa lata temu to brytyjski wokalista wystąpił gościnnie w piosence Ariany „Almost Is Never Enough”.

POSŁUCHAJ SINGLA
NATHAN SYKES & ARIANA GRANDE – OVER AND OVER AGAIN

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!