Miley Cyrus z “Czarnego lustra”

Miley Cyrus w piosence z serialu
fot. instagram.com/mileycyrus

Do sieci trafił kolejny utwór Miley Cyrus z serialu “Czarne lustro”. Nowy numer nosi tytuł “Right Where It Belongs”.

W odcinku zatytułowanym “Rachel, Jack and Ashley Too” Miley Cyrus wcieliła się w gwiazdę popu, która jest idolką innych bohaterek. Gwiazda udzieliła też głosu robotowi, który przypomina filmową gwiazdę popu.

▸ Przeczytaj również: Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

Twórca filmu Charlie Brooker wymyślił żeby Ashley (Cyrus) śpiewała popowe piosenki inspirowane twórczością Nine Inch Nails. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek “On a Roll”, czyli adaptację “Head Like a Hole”. Trent Reznor zaakceptował przeróbki po tym jak poznał scenariusz odcinka. Film jest dostępny w Netfliksie.

Miley Cyrus niedawno wydała EP-kę “She is Coming”.

Wokalistka zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej ostatni album to “Younger Now” z 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie