Rammstein za miesiąc i za rok w Polsce! (DATY, BILETY)

Kapela Rammstein zaprezentowała wcześniej singiel zatytułowany
fot. materiały prasowe

Grupa Rammstein zagra za miesiąc na Stadionie Ślaskim, a za rok Niemcy pojawią się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Rammstein wystąpi 17 lipca 2020. Koncert odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Jeśli do tej pory brakowało dowodów na to, że Rammstein jest obecnie jednym z najwspanialszych zespołów na świecie, sprawa stała się jasna po wydaniu siódmego albumu zespołu “Rammstein” oraz dzięki pierwszej części trasy stadionowej. Udowadniają to dyskusje pod felietonami, skok na pierwsze miejsce na listach albumów w wielu krajach europejskich, entuzjastyczne opinie fanów na temat nowego albumu oraz fantastyczne recenzje trasy, na którą bilety zostały wyprzedane w rekordowym tempie. 

Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom możliwość doświadczenia ich „mega show” („Merkur”), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” („Sueddeutsche Zeitung”), który sprawi, że europejskie „stadiony zadrżą” („Nordkurier”). Niemiecki zespół powróci koncertowo i ogłasza: w 2020 r. pierwsza w historii zespołu trasa stadionowa rozpocznie swoją drugą część! Na mapie nie zabrakło Polski.

▸ Przeczytaj również: Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

24 lipca 2019 roku grupa Rammstein zagra koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 17 lipca 2020 roku grupa Rammstein zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bilety w sprzedaży od piątku 5 lipca od 11:00 wyłącznie na eventim.com/rammstein. Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mogli zakupić bilet od środy 3 lipca do czwartku 4 lipca do godziny 11:00. Ponieważ ilość biletów zarezerwowanych dla LIFAD jest ograniczona, nie ma gwarancji, że każdy członek LIFAD zakupi bilety w przedsprzedaży.

Wszystkie godziny odnoszą się do czasu lokalnego dla danego kraju. Aby umożliwić zakup biletu w przystępnych cenach jak największej liczbie fanów, prosimy o zwrócenie uwagi na następujące kwestie:

Wszystkie informacje na temat legalnych platform przedsprzedażowych można znaleźć na stronie rammstein.com. Wszyscy pozostali sprzedawcy oferujący bilety na koncert Rammstein NIE SĄ AUTORYZOWANYMI sprzedawcami. Bilety na Rammstein zakupione od nieautoryzowanych sprzedawców nie uprawniają do wstępu na koncert.

Zalecamy, aby wszyscy potencjalni nabywcy biletów z wyprzedzeniem utworzyli konto klienta w systemach biletowych, aby w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży można było szybciej dokonać zakupu.

Bilety podlegają personalizacji w zależności od kraju (na koncertach w Polsce wszystkie bilety są spersonalizowane). „Spersonalizowany” oznacza, że jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. W Polsce jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

W przypadku wszystkich innych koncertów, można zakupić maksymalną liczbę biletów wyświetlaną podczas procesu zakupu dla każdego kraju. Dalsze informacje na temat limitów oraz ewentualnej personalizacji w poszczególnych krajach, zostaną podane podczas procesu sprzedaży i są częścią General Terms and Conditions.

Jakiekolwiek próby przekazywania spersonalizowanych biletów Rammstein są zakazane. Sprzedaż biletów podlega specyficznym dla danego kraju wymaganiom właściwym autoryzowanemu sprzedawcy biletów oraz organizatora.

Te specjalne i świadome regulacje przedsprzedaży mają na celu zapewnienie jak największej liczbie fanów możliwość zakupu biletów po uczciwych a nie zawyżonych cenach.

Wszystkie koncerty w ramach Europe Stadium Tour 2020 odbędą się pod kierownictwem MCT Agentur GmbH. Informacje dotyczące wszystkich koncertów dostępne na mct-agentur.com.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Deutschland
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie