Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey dla “Charlie’s Angels” (WIDEO)

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla
fot. materiały prasowe

W sieci pojawił się zwiastun nowej wersji “Aniołków Charliego”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Zgodnie z wczorajszymi informacjami Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey nagrały wspólną piosenkę do filmu pt. “Charlie’s Angels”. Jej fragmenty można usłyszeć w trailerze, który publikujemy poniżej. 

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

Film “Aniołki Charliego” inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks (“Pitch Perfect 2”, “Power Rangers”). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy “Narcos”) napisali scenariusz.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Posłuchajcie fragmentu piosenki, którą nagrały: Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey!

Charlie’s Angels
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie