Liam Gallagher ujawnia okładkę nowego albumu i nowy utwór “The River”

Premiera drugiego solowego albumu Liama "Why Me? Why Not." została potwierdzona na 20 września!

Liam Gallagher nie widzi szans na reaktywację Oasis
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Liam Gallagher ujawnia okładkę albumu “Why Me? Why Not.”, nowy utwór “The River” oraz ogłasza trasę koncertową! Szczegóły serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Liam Gallagher przedstawia okładkę płyty i kolejny utwór z nadchodzącego wydawnictwa – “The River“. Dodatkowo, ujawnia również szczegóły jesiennej trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii oraz daty występów w Europie!

Zapowiada się, że oczekiwany z utęsknieniem drugi solowy album Liama Gallaghera“Why Me? Why Not.” będzie jedną z największych premier tego roku. Artysta ujawnił dziś okładkę płyty, na której znajduje się jego portret autorstwaToma Bearda. 

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

Liam Gallagher wystąpi w nadchodzącą sobotę na Pyramid Stage naFestiwalu Glastonbury i będzie to na pewno legendarny koncert! Dziś Liam zaskoczył fanów i zaprezentował nowy utwór “The River“. Piosenka wzywa obecne pokolenie do walki o zmianę. Została napisana wspólnie przez Liama i producenta utworu, Andrew Wyatta, który był kluczowym współpracownikiem na solowym albumie Liama, “As You Were”.

Poniżej daty trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie:

LISTOPAD 2019
11th – Cardiff, Motorpoint Arena
12th – Birmingham, Arena
14th – Aberdeen, P&J Live
15th – Glasgow, The SSE Hydro
17th – Newcastle, Utilita Arena
18th – Sheffield, FlyDSA Arena
20th – Manchester, MEN Arena
21st – Liverpool, M&S Bank Arena
24th – Dublin, 3Arena
26th – Nottingham, Motorpoint Arena
28th – Londyn, O2 Arena

LUTY 2020
1st – Oslo, Spektrum
2nd – Sztokholm, Annexet
4th – Kopenhaga, Vega
5th – Hamburg, Sporthalle
7th – Amsterdam, Ziggo Dome
10th – Kolonia, Palladium
11th – Berlin, Tempodrom
13th – Monachium, Tonhalle
15th – Rzym, Palazzo Dello Sport
16th – Mediolan, Mediolanum Forum
18th – Wiedeń, Gasometer
21st – Paryż, Zenith

Przypomnijmy, iż debiutancki solowy album Liama Gallaghera “As You Were” okazał się ogromnym sukcesem wśród fanów i krytyków. Zadebiutował na pierwszych miejscach list przebojów w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się tam platyną. Liam ma na swoim koncie wyprzedane plenerowe koncerty, nagrody od Q, NME i GQ, film dokumentalny “As It Was”, a teraz prezentuje nowe wydawnictwo. “Shockwave” to pierwszy przedsmak z jego nadchodzącego drugiego albumu “Why Me? Why Not.” Liam Gallagher pracował nad tekstem do nowego singla z dwoma kluczowymi współpracownikami, którzy stoją za albumem “As You Were”. To Andrew Wyatt, który zdobył Academy Award za Najlepszą Oryginalną Piosenkę jako współautor “Shallow” z filmu “Narodziny Gwiazdy” i wielokrotny zdobywca Grammy – Greg Kurstin, który jest również producentem utworu. Został on nagrany w Los Angeles i w RAK Studios w Londynie.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Shockwave – Liam Gallagher
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!