Liber i InoRos celebrują nadejście piątku! (WIDEO)

Nowy utwór i teledysk: „Piątunio”!

Liber i InoRos celebrują nadejście piątku! (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Po bardzo dobrze przyjętym singlu „Piękne życie”, Liber i InoRos prezentują kolejny utwór. „Piątunio” to najnowsza propozycja artystów, piosenka wyjaśnia wprost, który z dni w tygodniu jest najważniejszy. Mówi o chwili, na którą z utęsknieniem czeka większość z nas w pracy, bez względu na wykonywany zawód. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

„Mamy dobre wieści, nadszedł Piątunio, zapomnijmy o codziennych troskach i rzućmy się w wir zabawy” – przekonuje Liber i grupa InoRos.

Wspólny projekt Libera oraz zespołu InoRos to niepowtarzalne zderzenie folku z rapem, tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Pierwszy singiel powstały w wyniku tej ciekawej mieszanki ukazał się na początku marca 2019, „Piątunio” to kontynuacja tej współpracy.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

W ostatnim czasie InoRos wspólnie z Liberem wystąpili m.in. na festiwali dla Ziemi “Earth Festival Uniejów 2019”. Obecnie zespół jest w trasie koncertowej, mając zaplanowane w tym sezonie kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce.

Jak Wam się podoba nowa propozycja Libera i zespołu InoRos?!

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Piątunio
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie