MUZOTAKTNEWSYMuzykaPosłuchaj piosenki XXANAXX promującej album Gabi Drzewiecka Gabinet Dźwięku

Posłuchaj piosenki XXANAXX promującej album Gabi Drzewiecka Gabinet Dźwięku
P

REKLAMA
REKLAMA

XXANAXX – A gdyby tak – Piosenka promująca składankę Gabi Drzewiecka Gabinet Dźwięku już w serwisach streamingowych. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Gabi Drzewiecka i Xxanaxx połącyli siły. Gabinet Dźwięku to absolutnie wyjątkowy zestaw muzyczny. Podwójna kompilacja zawiera wyselekcjonowane przez dziennikarkę utwory muzyczne, które są związane z jej autorską audycją na antenie radia Chillizet – Gabinet Dźwięku. Gabi Drzewiecka gra w niej bardzo różnorodną, starannie dobraną muzykę, odkryte nowości oraz debiuty.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

Album promuje piosenka XXANAXX zatytułowana „A gdyby tak”, która powstała specjalnie na tę składankę. Premierowo na albumie znalazła się piosenka „Nanokroki” Martiny M x SoDrumatic.

„Oddaję w Wasze ręce pierwszą składankę Gabinetu Dźwięku – moje muzyczne dziecko, moje spełnione marzenie. Mam nadzieję, że te dwa krążki sprawią, że poczujecie się po prostu dobrze 🙂 – Gabi Drzewiecka.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA