Artur Sikorski wydaje płytę i ogłasza trasę!

Warto też przypomnieć, że już 30 sierpnia Artur wystąpi na YOUNG STARS FESTIVAL 2019!

Artur Sikorski wydaje płytę i ogłasza trasę!
fot. materiały prasowe

Artur Sikorski powraca z nowym krążkiem zatytułowanym “18”.

W całkiem świeżej, dojrzałej odsłonie Artur Sikorski rozlicza się ze swoją przeszłością by stawić czoła przyszłości. To jego druga solowa płyta, na której usłyszeć można 10 zupełnie nowych utworów, w tym tytułowy singiel promujący album, duet ze znanym artystą Malikiem Montaną w utworze “Mrok” oraz najnowszy singiel “M”. Płyta dostępna jest w My Music Shop.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

Z okazji premiery krążka, Artur wypuścił dzisiaj kolejny singiel. “M” to piękna opowieść o miłości, która z wiekiem dojrzewa, ale nigdy nie ginie i na zawsze zostaje w sercach zakochanych.

Ostatni z trzech singli dopełnia trylogię i historię, którą Artur opowiada swoim słuchaczom, a której pełna wersja znajduje się na niezwykle barwnym muzycznie albumie – 18.

18 TOUR

Również dzisiaj wystartowała sprzedaż biletów na 18 TOUR, czyli trasę promującą album “18”. Bilety dostępne są na empikbilety.pl, ticketos.pl, ebilet.pl jako bilety elektroniczne oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Artur zagra w dziesięciu polskich miastach: Łodzi (15.09), Bydgoszczy (22.09), Poznaniu (29.09), Wrocławiu (06.10), Warszawie (13.10), Radomiu (20.10), Gdańsku (27.10), Katowicach (03.11) i Lublinie (10.11). Trasa rozpocznie się na początku września (08.09.2019)w Krakowiew klubie Kwadrat.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

M
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie