Julia Michaels z drugą częścią „INNER MONOLOGUE”

Julia Michaels z drugą częścią „INNER MONOLOGUE”
fot. materiały prasowe

Nominowana do Grammy wokalistka i kompozytorka Julia Michaels wydała „INNER MONOLOGUE Part 2”. To druga część niezwykle uznanej przez fanów oraz krytykę EP-ki, która zadebiutowała na szczycie iTunes Pop Albums Chart oraz piątym miejscu ogólnej listy iTunes w USA.

Julia Michaels odsłania nawet najbardziej głęboko ukryte emocje oraz historie. Na „INNER MONOLOGUE Part 2” trafiło osiem utworów. Jak przyznaje sama Julia, jej najnowsze wydawnictwo opowiada o złamanym sercu, miłości oraz postrzeganiu samego siebie.

Otwierający EP-kę utwór „17” to akustyczna pochwała licealnej miłości, a w „Falling For Boys” Michaels wyznaje w refrenie: „Lubię chłopaków z wielkimi ustami, którzy traktują mnie jak gówno… Ludzi, których mogę naprawić i którzy odchodzą, kiedy już z nimi lepiej… Zakochuję się w chłopakach i mylę ich z mężczyznami”. „Hurt Again” rozkwita w mocny, jasny i piękny hymn ze słodko-gorzkim przesłaniem. – Uwielbiam miłość! Dałabym złamać swoje serce tysiąc razy tylko po to, by poczuć miłość. O tym właśnie jest „Hurt Again” – tłumaczy Julia Michaels.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

„INNER MONOLOGUE Part 1” zdobyło 145 mln streamów w samym Spotify. Pochodzący z wydawnictwa utwór „What A Time” ft. Niall Horan ma nominację do Teen Choice Awards 2019 w kategorii Najlepszy duet muzyczny. Wyniki plebiscytu poznamy 11 sierpnia 2019.

Julia Michaels jest współautorką 21 utworów, które trafiły do zestawienia Billboard Hot 100, z czego 11 pojawiło się w Top 40. Są to m.in. takie przeboje jak „Hands To Myself” Seleny Gomez, „Sorry” Justina Biebera czy „Love Myself” Hailee Steinfeld. Michaels pisała utwory również m.in. dla Britney Spears, Gwen Stefani, Linkin Park, Eda Sheerana, Johna Legenda, P!NK, Maroon 5, Jessie Ware, Janelle Monae, Keitha Urbana, Shawna Mendesa i wielu innych. Łączna liczba streamów wszystkich utworów, których Julia jest współautorką, wynosi 20 miliardów.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Julia Michaels – Hurt Again
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie