Selena Gomez z mocnym wpisem! Gwiazda błaga fanów o pomoc!

Selena Gomez z mocnym wpisem! Gwiazda błaga fanów o pomoc!
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez mocno zaangażowała się w sprawy polityczne. Gwiazda chce zmienić los imigrantów, zwłaszcza zwraca uwagę na ich dzieci. Zobaczcie jej apel do fanów!

Selena Gomez to kolejna gwiazda, która chce poprawić sytuację polityczną w swoim kraju. Sprawa dotyczy nielegalnych imigrantów w Stanach Zjednoczonych, która w ostatnim czasie jest dosyć skomplikowana i trudna. Jak donoszą różne źródła prezydent Donald Trump wciąż dąży do uszczelnienia granicy USA z Meksykiem. Deportacja ludzi, którzy nielegalnie dostali się z Meksyku do Stanów Zjednoczonych mimo, że została przesunięta o 14 dni, zostanie zrealizowana.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Do całej akcji postanowiła włączyć się teraz Selena Gomez, która nie może patrzeć na los dzieci imigrantów. Artystka wezwała swoich fanów, aby wspólnie zacząć działać, ponieważ traktowanie dzieci imigrantów, które zostały zatrzymane za nielegalny wjazd do USA jest nieludzkie. Zobaczcie poniżej, co napisała piosenkarka.

Selena Gomez błaga fanów na Instagramie o pomoc!

Dzieci w klatkach! Spanie na betonowych podłogach z aluminiowymi kocami! Brak dostępu do prostych godności! Jak to się dzieje nadal? Traktowanie kogokolwiek, a zwłaszcza dzieci w taki sposób jest absolutnie nieludzkie. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, przez co przechodzą. Musimy uczynić, aby w końcu to się skończyło! Nie milczcie w kwestii praw człowieka – dzwońcie do swoich przedstawicieli – pisze Selena Gomez na Instagramie.

Internauci popierają apel gwiazdy! Jej wpis polubiło ponad 5 mln osób.

To okropne. Ameryka powinna się wstydzić. My wiemy więcej i musimy robić więcej. Dziękuję Selena za apel!”, “Dziękujemy Selena za wykorzystanie tej platformy do mówienia o tak ważnych rzeczach” – czytamy w komentarzach pod wpisem Gomez.

Myślicie, że apel Seleny Gomez zmieni choć trochę los dzieci imigrantów?

▸ Przeczytaj również: Ania Karwan: Jestem zwykłą dziewczyną. Nawet na scenie zmieniam się nieznacznie

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie