James Bay z klipem do piosenki „Bad” (WIDEO)

W klipie James Bay snuje się po Nowym Jorku. W wideo możemy oglądać m.in. ikoniczną lokalizację – Times Square.

James Bay z koncertowym teledyskiem „Bad”
fot. Emily Hope

James Bay zaprezentował oficjalny teledysk do utworu zatytułowanego „Bad”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Jak opowiada sam James Bay: – Przeczytałem w treatmencie scenariusza, że mam być przyczepiony do krzesła i jeździć tak po Nowym Jorku. Musiałem to zrobić! To było jedno z najciekawszych przeżyć w moim życiu. Przemierzyliśmy z całą ekipą oraz eskortą policji wiele kultowych lokalizacji na Manhattanie. Wszyscy mówili, że nigdy wcześniej nie robili czegoś takiego.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

Za produkcję „Bad” odpowiada Dan Wilson (Adele „Someone Like You”). Utwór jest jednym z koncertowych faworytów wśród fanów i ma już ponad 10 mln streamów w serwisach cyfrowych. Kawałek został wydany na EP-ce „Oh My Messy Mind”, na którą trafiły jeszcze trzy inne utwory: „Break My Heart Right”, „Rescue” i duet z Julią Michaels – „Peer Pressure”.

Przypominamy, że już wkrótce James Bay wystąpi w Polsce – artysta zaprezentuje się na żywo 10 lipca w warszawskim klubie Stodoła.

▸ Przeczytaj również: Ania Karwan: Jestem zwykłą dziewczyną. Nawet na scenie zmieniam się nieznacznie

Bad
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie