Miley Cyrus w czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!

Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!
fot. instagram.com/mileycyrus

Gwiazda po raz kolejny mocno zaskoczyła swoich fanów! Do sieci trafił klip do kompozycji zatytułowanej “Mother’s Daughter” Miley Cyrus. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Miley Cyrus (26 l.) w nowym teledysku zaprezentowała się w seksownym czerwonym lateksie, który przypomina stylizację Britney Spears z obrazu “Oops! I Did It Again”. Utwór zatytułowany “Mother’s Daughter” to “feministyczny hymn” pochodzący z najnowszej EP-ki artystki pt. “She is Coming”. Współkompozytorką kawałka jest Alma. 

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez z mocnym wpisem! Gwiazda błaga fanów o pomoc!

Teledysk jest bardzo kontrowersyjny, widzimy w nim feministyczne poglądy artystki, a także celebracje kobiecej wolności. W klipie występują m.in. modelka XXL Angelina Duplisea, Melanie Sierra, Paige Fralix, Tydryn Scott, Vendela oraz mama Miley Cyrus, Tish. 

Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej ostatni album to “Younger Now” z 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Ania Karwan: Jestem zwykłą dziewczyną. Nawet na scenie zmieniam się nieznacznie

Zobaczcie jej najnowszy teledysk do piosenki zatytułowanej “Mother’s Daughter”. Jak Wam się podoba?!

Mother’s Daughter
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas na Facebooku Instagramie